Güncel Haber
Giriş Tarihi : 03-01-2021 20:53   Güncelleme : 03-01-2021 20:53

Muayene cepte

TÜVTÜRK, araç muayene hizmetinde sosyal teması azaltacak ve istasyon bekleme alanlarında oluşabilecek yoğunluğun önüne geçecek bir uygulama geliştirdi. Telefona kolayca indirilebilecek uygulaması ile araç sahipleri, muayene sıra numaralarını alabilecek.

Muayene cepte

Korona virüs salgını sürecinde TÜVTÜRK, çalışanlarının ve vatandaşların sağlığını korumaya yönelik projeleri hayata geçirdi. Yeni uygulama ile vatandaşlar artık araç muayene sıra numaralarını akıllı mobil cihazları üzerinden de erişebilecek.

TEK TUŞLA SIRA!

Bu uygulama sayesinde araç sahipleri kendi araçlarında veya diledikleri yerde sıralarını rahatlıkla takip edebiliyor. TÜVTÜRK bu uygulama ile hem istasyon alanlarında ki yoğunluğu hem de araç sahipleri arasındaki sosyal teması azaltmayı ve işlemlerin kolaylaştırılmasını hedefledi. Uygulama, Android sürümlü akıllı mobil cihazlar için Google Play Store, IOS sürümlü cihazlar için APP Store’dan şirket ismi ile aratılarak ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Akıllı telefon kullanmayan araç sahipleri ise sıra numaralarını istasyonlarda bulunan kiosklardan alabilecek.