Advert

Sonbaharın tadını çıkardılar

Araç muayene istasyonu TÜVTÜRK, İstanbul genelinde 15 istasyon çalışan ve ailelerini piknikte bir araya getirdi. Yaklaşık bin 500 kişinin katıldığı Bir Büyük Aile pikniği, İstanbul Bahçeköy’de yapıldı.

Sonbaharın tadını çıkardılar
Sonbaharın tadını çıkardılar Admin
Bu içerik 2881 kez okundu.

İstanbul Sarıyer Bahçeköy’de 3'üncüsü düzenlenen ve Bir Büyük Aile temasıyla gerçekleşen etkinlik, katılımcılar için özel olarak hazırlanan aktiviteler ve oyunlarla akşam saatlerine kadar sürdü. Güzel havanın da etkisiyle tam bir bayram havasında geçen etkinlikte Genel Müdür Kemal Ören, TÜVTÜRK’ün çalışanları ve onların aileleriyle birlikte bir bütünü oluşturduklarını söyledi. Ören, “Tüm TÜVTÜRK ailesi özverili çalışarak trafik güvenliğine katkıda bulunuyor. Gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımız ile Türkiye’de kaza oranlarında azalma yaşandı. Bunu da hep birlikte başardık” dedi.

İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Koray Özcan'da konuşmasında Bir Büyük Aile Pikniği’nde bir takım ve aile olmanın önemini belirtti. TÜVTÜRK İstanbul ailesinin 650 çalışanıyla birlikte büyük bir aile olduğunu, birlik ve beraberlik içinde trafik güvenliğine her çalışanın katkısı olduğunu vurguladı. İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Genel Müdür Yardımcısı Melis Avalin ise tüm çalışanlar ve ailelerinin biraraya gelerek katıldıkları piknikte mutlu bir aile tablosu çizdikleri için tüm katılımcılara teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMW’nin Karsan'a notu tam
BMW’nin Karsan'a notu tam
Ek seferler 2 Eylül’e uzayacak
Ek seferler 2 Eylül’e uzayacak