Advert

Halk otobüsçüsüne eğitim şart

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşım hizmetlerini sunan MOTAŞ, Melid Ulaşım Akademi ile işbirliği yaptı. İki kurum arasındaki işbirliği sonucu hayata geçirilen Eğitici Eğitimi programının ikinci aşaması tamamlandı.

Halk otobüsçüsüne eğitim şart
Halk otobüsçüsüne eğitim şart Admin
Bu içerik 8582 kez okundu.

Eğitici Eğitimi programı kapsamında katılımcılara, eğitimin temel kavramları ve ilkeleriyle öğretim yöntemlerinin anlatılması suretiyle eğitimcilik becerilerinin kazandırılması, yetişkin eğitiminin temel ilkelerinin belirlenmesi ve eğitimcilik niteliklerinin geliştirilmesi için dört gün süren eğitim interaktif eğitim yöntemi ile gerçekleştirildi. 2018 yılını, eğitim yılı ilan ettiklerini belirten MOTAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, "Personel eğitimleri için Büyükşehir Belediyemizin bünyesinde oluşturduğumuz MELİD şirketimizle anlaşarak eğitimlerimizi sürdürüyoruz” .

NİTELİKLİ PERSONEL

MOTAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, “Personelimize verilen Eğitici Eğitimi programında kurumsal gelişimin desteklenmesi ve öğrenme modeli ile katılımcıların eğitimcilik niteliklerinin geliştirilmesi sağlandı. Bu sayede eğitim etkinliklerinde yetişkinlerimiz, öğrenme ilkelerine uygun davranabilecek. Bir eğitim programında katılımcıların eğitim gereksinimlerini belirleyecek ve buna uygun eğitim programı oluşturabilecek. Olumlu bir eğitim ortamı yaratabilecek ve sürdürebilecek. Eğitimi sözlü ve sözsüz iletişimin altın kurallarını uygulayarak kolaylaştırabilecek. Eğitimin amacına göre geçerli eğitim tekniği seçerek uygulayabileceği gibi eğitimi kolaylaştıran araç ve gereci uygun biçimde hazırlayabilecek ve etkin biçimde kullanabilecektir" ifadesini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta
Temsa'da Uzun dönemi
Temsa'da Uzun dönemi