Kara
Giriş Tarihi : 07-11-2020 22:25   Güncelleme : 07-11-2020 22:25

Trakya da Kale Hat

Karayolu yolcu taşımacılığının yenilikçi firması Kâmil Koç, Trakya firmalarından Kale Seyahat ile gücünü birleştirdi. Firma bu işbirliği ile birlikte Tekirdağ, Çorlu, Vize, Saray, Kapaklı ve Çerkezköy gibi önemli merkezlerde şehirlerarası ulaşıma yeni bir soluk getirecek.

Trakya da Kale Hat

Kamil Koç, Türkiye’nin her yerinde ulaşım ağını genişletiyor. Kamil Koç bu büyümenin önemli bir adımı olarak Kale Seyahat ile gücünü birleştirme de attı. Kale Hat bu iş birliğinden doğdu. Bu güç birliğinin ardından Tekirdağ’dan İstanbul ve Anadolu’nun birçok iline karşılıklı seferler başladı.  İlerleyen haftalarda bölge halkının talepleri doğrultusunda yeni sefer noktalarının da hizmete gireceği öğrenildi.

ULAŞIMDA HEYECAN

Kâmil Koç Genel Müdürü Kadir Boysan,  “1975’ten bu yana Trakya’nın en büyük şehirlerini Türkiye’nin önemli noktalarına bağlayan köklü firma Kale Seyahat ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Kale Hat ile Trakya’ya hizmet vermeye başlayacağımız için heyecanlıyız. Kale Seyahat’in bölgedeki tecrübesi, değerli müşteri kitlesi ve Türkiye çapındaki deneyimi ile Kamil Koç’un dinamik yapısını bir araya getirerek şehirlerarası ulaşıma yeni bir heyecan getireceğiz. 94 yıllık köklü geçmişimiz ve tecrübemizle Trakya’da olmaktan, Trakyalı yol arkadaşlarımıza kaliteli ve konforlu hizmet vermekten gurur duyacağız. Amacımız, Kale Seyahat’in 45 yıldır bölge insanına sunduğu hizmeti, çıtayı daha da yükselterek devam ettirmek” dedi.

KALİTELİ YOLCULUK

Kale Seyahat Genel Müdürü Ali Rıza Çelebi ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Kale Seyahat ile Kamil Koç’u bir araya getirmenin gururunu yaşıyoruz. Çıktığımız bu yeni yol tüm misafirlerimize ve ekibimize hayırlı olsun. Hedefimiz tüm Trakya’yı Türkiye’nin her bölgesine kaliteli, güvenli ve sağlıklı bir şekilde bağlamak. Kale Seyahat’in Kamil Koç ile bir araya gelmesi sonrası bol çeşitli ve kaliteli ikramları kısa ve uzun hatlarımızda sunmaya devam edeceğiz. Gerek kaliteli araçlarımız ve gerekse profesyonel hostlarımızla seyahatlerinizde kendinizi güvenli hissedebileceğiniz yeni bir dönemin başlamasının mutluluğunu tüm misafirlerimizin de yaşamasını en içten dileklerimizle bekliyoruz.”