Güncel Haber
Giriş Tarihi : 08-11-2020 21:50   Güncelleme : 08-11-2020 21:50

Mevsiminde Continental

Otomotiv yan sanayi üreticilerinden Continental, dört mevsim lastiği All Season Contact ile Almanya’da dört mevsim lastiği testinde 32 farklı ürünü geride bırakarak en üst unvan olan “örnek niteliğinde” derecesine seçildi.

Mevsiminde Continental

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental'in dört mevsim lastiği All Season Contact, dört mevsim lastiği  testinde önemli bir başarı elde etti. All Season Contact, 16 farklı kategoride başarı etti.

RAKİPLERİ GERİDE

Dört mevsim lastiği testinde 205/55 R 16 ebatında Avrupa, Amerika ve Asyalı üreticilerin 32 farklı ürünü lastik testinden geçti. VW Golf  aracın kullanıldığı testlerdeki test uzmanları, All Season Contact lastik performansını “Birinci sınıf, kış mevsimi için uygun özelliklere sahip, iyi fiyat performans oranı sunan ve  etkileyiciliği yüksek çok yönlü bir lastik” olarak tanımladı. Test uzmanları, All Season Contact lastiğin suda kızaklama özelliği, hassas direksiyon tepkisi ve  yüksek kilometre performansı ile yakıt tasarrufu sağlayan  düşük yuvarlanma direncine sahip olduğunu da belirtti.