Otomotiv
Giriş Tarihi : 25-11-2020 18:37   Güncelleme : 25-11-2020 18:37

Hyundai kamuflajlı

Otomotiv üreticilerinden Hyundai, performanslı N model serisine yeni Elantra ile devam ediyor. Üstün bir sürüşe sahip olan model, spor sedanlara farklı bir bakış açısı getiriyor. Hyundai Elantra N, turbo motoru, agresif gövde tasarımı ve sportif iç mekanıyla dikkat çekti.

Hyundai kamuflajlı

Hyundai Motor Company, N logolu otomobillerine bir yenisini daha ekledi. Markanın dünya çapında en popüler modellerinden biri olan Elantra, yedinci neslinde çok performanslı bir versiyona kavuştu. Elantra N, agresif özellikleriyle çoğunlukla hızlı sedanları seven kullanıcılara yeşil ışık yaktı.

ÜRETİM 2021 YILINDA

Elantra N modelini kamuflajlı fotoğraflar ve kısa bir videoyla tanıtan Hyundai, diğer N modellerinde olduğu gibi yüksek performanslı bir motor ve sportif tasarımla N dünyasına özgü özellikler sundu. Kaputunun altında güçlü bir motor bulunan dört kapılı sedan otomobil, günlük kullanımın haricinde pist performansıyla da sahibine üstün bir sürüş keyfi yaşatacak. Elantra N, diğer hızlı kardeşleri gibi dünyanın en zorlu yarış pistlerinden biri olarak kabul edilen Almanya’daki Nürburgring'de test edilerek geliştirildi. Şu anda son aşamalardan geçen Elantra N, önümüzdeki yıl üretilmeye başlanacak. Hyundai, 2021 yılında i20 N ve Kona N ile de gövde gösterisi yapmaya devam edecek.