Güncel Haber
Giriş Tarihi : 21-01-2021 23:55   Güncelleme : 21-01-2021 23:55

Türkiye’den yönetilecek

Prometeon’un Türkiye başta olmak üzere Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar bölgesinden sorumlu Gökçe Şenocak’ın görev alanı genişledi. eni görevlendirmenin ardından Şenocak’ın yönettiği bölgeler arasına Orta Doğu ve Afrika Bölgesi de eklendi.

Türkiye’den yönetilecek

Gökçe Şenocak, toplam 75 ülkenin içinde yer aldığı ve Türkiye’den yönetilen Prometeon MEA ve Rusya Bölgesi’nin Ticaret Direktörü oldu. Tüm bu bölgelerdeki ticari operasyonlarla beraber iş ortakları yapılanması, satış ve pazarlama faaliyetlerini yönetecek olan Şenocak yenileme pazarı ile beraber orijinal ekipmandan da sorumlu olacak.

Şenocak kimdir?

İstanbul Teknik Üniversitesi Metal Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gökçe Şenocak, iş hayatına 2002 yılında Goodyear’da başladı. Goodyear’da çeşitli görevlerde bulunan Şenocak, 2008-2015 yılları arasında Tatko Grubu’nda Genel Müdürlük görevi üstlendi. Şenocak, Ocak 2016 itibariyle Pirelli’de Ticaret Direktörü olarak görev yapmaya başladı. 2018’den bu yana Prometeon Türkiye, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi Ticaret Direktörlüğü görevini yürüten Şenocak, evli ve iki çocuk babasıdır.