Güncel Haber
Giriş Tarihi : 28-03-2021 00:29   Güncelleme : 28-03-2021 00:29

Brisa, 54 oldu

Otomotiv yan sanayi alanında faaliyet gösteren Brisa, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Firma, hızlı bakım servisi markası Otopratik’te akü, hava, polen, yağ ve yakıt filtreleri gibi yedek parça ürünlerinin de yer aldığı geniş ürün gamına cam suyu ve antifrizden oluşan oto bakım kategorisi ürünlerini de dahil etti.

Brisa, 54 oldu

Brisa, otomotiv satış sonrası hizmetler sektörüne yönelik çözümlerini her geçen gün geliştirerek sektörün güçlü çözüm ortağı olma vaadini yerine getiriyor. Firmanın mağazalarında sunulmaya başlanan bu yeni ürünler ile Otopratik markalı ürün sayısı 54’e çıktı. 

ÇÖZÜM ORTAĞI

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Brisa Genel Müdür Yardımcısı Cenk Koçdor, “Mağaza zincirlerimiz, Brisa’nın lastiğin ötesinde hizmet sunma vizyonunun en güzel örneklerinden biridir. Araç sahiplerinin tek noktada binek ve hafif ticari araçları ile ilgili tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Yaptığımız yatırımlar, değişen ihtiyaçlar ve müşteri beklentileri doğrultusunda devam ediyor. Hedefimiz sektörün tedarik ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacakları güçlü bir çözüm ortağı olmak. Yedek parça alanındaki yatırımlarımızdan sonra araç bakımında ve zorlu hava koşullarında hem güvenlik hem de yüksek performans için kritik öneme sahip olan cam suyu ve antifirizi de ürün yelpazemize dahil ettik” ifadesini kullandı.