Kara
Giriş Tarihi : 17-06-2021 18:12   Güncelleme : 17-06-2021 18:12

Kâmil Koç hayvan doyuruyor

Karayolu yolcu taşımacılık sektörünün ilk firmalarından Kâmil Koç, sosyal sorumluluk projeleriyle de hayatın içinde bulunmaya devam ediyor. Firma, sokak hayvanlarına yönelik bir çalışma başlatarak yiyecek ve su ihtiyaçlarını karşıladı.

Kâmil Koç hayvan doyuruyor

Toplumsal sorumluluklarının da bilincinde olduğunu her fırsatta ile getiren Kamil Koç, hayvanların yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Kamil Koç, yeni projesi bir kap mama bir kap su ile bilet satış noktalarının çevresinde yaşayan sokak hayvanlarının hayatlarını kolaylaştırdı.

HAYATI PAYLAŞIYORUZ

Kamil Koç’un projeye uygun nitelikteki bilet satış noktalarına yerleştirilen yiyecek ve su kaplarıyla, sokak hayvanları hem beslenecek, hem de su ihtiyaçlarını giderecek. Projeyle, bu noktaların etrafındaki sokak hayvanlarının aç ve susuz kalmaları önleneceği ifade edildi. Konuya ilişkin bir açıklama yapan firmanın CEO’su Kadir Boysan “Kamil Koç olarak topluma hizmetin de görevlerimiz arasında olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda Türkiye’ye yayılmış hizmet noktalarımızda; bir kap mama bir kap su ile hayatı ve çevreyi paylaştığımız sokak hayvanlarının yaşamlarına dokunmak ve onlara destek olmak istedik” ifadesini kullandı.