Güncel Haber
Giriş Tarihi : 01-07-2021 00:29   Güncelleme : 01-07-2021 00:29

İstanbullunun gözdesi Kent

Otobüs üreticisi Otokar, kentiçi toplu taşıma alanındaki iddiasını sürdürüyor. Kullanıcı beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlayıp ürettiği Kent LF otobüsü ile sektörde fark yaratan Otokar, yeni teslimatını İstanbul’daki halk otobüsçülerine yaptı.

İstanbullunun gözdesi Kent

Otokar bayii Atalay Otomotiv tarafından satışı yapılan otobüsler, törenle teslim edildi. İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. Başkanı Naci Yağız, Yeni İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. Başkanı Yalçın Beşir, Yeni Mavi Marmara A.Ş. Başkanı Ramazan Güler, Otokar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Satış Müdürü Murat Torun, Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz ile şirket yetkilileri katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Atalay Otomotiv’den firma sahibi İsmet Atalay ve Satış Müdürleri Ali Rıza Atalay ile Emre Atalay da hazır bulundu. Araçlar törenle Abdulhamit Akhan, Abdulkerim Akhan, Rahmi Tuna, Osman Tanrıkulu, Önder Otomotiv ve Vizyon Ulaşım'a teslim edildi.

KULLANICININ YANINDA!

Törende bir konuşma yapan Otokar Satış Direktörü Murat Tokatlı, “Kent otobüslerimiz ile bir kez daha İstanbul'da tercih edilmekten mutluyuz. Gerçekleşen alımların tüm taraflar için hayırlı olmasını dileriz. İstanbul'dan Almanya'ya, İtalya'dan İspanya'ya, Malta’dan Romanya'ya milyonlarca kişi işine, sevdiklerine ulaşmak için toplu taşımada Kent LF'ler ile seyahat ediyor. Otokar olarak yenilikçi ve çevreci araçları üreterek modern şehirlerde toplu taşımaya katkı sağlamaktan mutluyuz. Üretimin haricinde satış sonrası hizmetlerle de her zaman kullanıcımızın yanında; araçlarımızın daima arkasındayız” dedi.

VAZGEÇİLMEZ OTOBÜS!

İç ve dış modern görüntüsü, çevreci motoru, üstün yol tutuşunun yanı sıra ekonomik olmasıyla da ön plana çıkan Kent LF, düşük işletme giderleriyle de kullanıcısına her daim maliyet etkin çözümler üretmesini sağlıyor. Güçlü kliması ile her mevsim ferah yolculuk vadeden araç, ABS, ASR, disk frenler ve kapılarda sıkışmayı önleyici sistemiyle maksimum güvenlik sunuyor. Basamaksız girişi ve tam alçak tabanı, engelli yolcuların erişimine sağladığı kolaylık ve geniş iç hacmi ile yolculara modern ve eşsiz bir konfor sunan Otokar Kent LF, sahip olduğu özelliklerle Türkiye’de ve yurt dışında şehir içi toplu taşımacılıkta büyük beğeni topluyor.