Güncel Haber
Giriş Tarihi : 25-12-2021 17:16   Güncelleme : 25-12-2021 17:16

Harıl harıl çalışıyor!

Dağıtım sektöründe adından söz ettirmeyi başaran Sendeo, yatırımları ile de dikkat çekti. Eylül ayında yeni marka kimliğine kavuşan şirket, müşteri odaklı yaklaşımı, teknolojik altyapısı, dinamik ve cesur bakış açısıyla sürdürülebilir büyümesine devam ediyor. Şirketin 2022 yılındaki hedefi ise 2 bin 500 çalışana ulaşmak.

Harıl harıl çalışıyor!

Sendeo, faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Aygaz’ın bir kurum içi girişimcilik örneği olarak Aykargo ismiyle faaliyete başlayan ve Eylül ayında Sendeo adıyla çalışmalarına devam eden marka, operasyonlarını geliştirmek için vites yükseltti. Teknoloji yatırımlarıyla operasyon süreçlerini 7/24 hizmet anlayışı paralelinde geliştiren Sendeo, istihdamını da arttırdı. Şirketin şuanda çalışan sayısı ise 560’a ulaştı.

MUTLU ÇALIŞAN

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Sendeo Genel Müdürü Özgün Şahin, “400 kişilik bir ekiple başladığımız yolculuğumuza büyüyerek devam ediyoruz. Üç ay gibi kısa bir süre içerisinde istihdamımızı yüzde 40 artırdık. 2022 yılında Sendeo adına hızlı gelişmelerin olmasını bekliyoruz. İlk olarak faaliyetimizi 81 ile taşımak için aralıksız çalışıyoruz. İddialı hedeflerimize ulaşırken en büyük gücümüz; farklı sektör ve şirketlerden gelen genç ve dinamik ekibimizle birlikte bize hız kazandıran, nitelikli iş sonuçlarına ulaşmamızı sağlayan çeviklik anlayışımız. Operasyonumuzu genişletirken her zaman söylediğimiz gibi müşteri memnuniyetinde liderlik vizyonuyla hareket ediyoruz. Mutlu çalışan eşittir mutlu müşteri anlayışımıza uygun şekilde Saha Operasyon Sorumlularımız, teknik eğitimlerinin yanı sıra değer odaklı müşteri iletişimi eğitimlerini de tamamlayarak görevlerine başlıyorlar” ifadesini kullandı.