Güncel Haber
Giriş Tarihi : 14-03-2022 15:40   Güncelleme : 14-03-2022 15:40

Otobüsçüler tek yumruk

İstanbul’da kentiçi toplu taşıma faaliyetleri yürüten şirket yöneticileri, yaklaşan Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası seçimlerinde mevcut başkan Göksel Ovacık’a destek verdiklerini açıkladı. Birlik ve beraberliğin devam etmesi gerektiğini vurgulayan şirket yöneticileri, Göksel Ovacık’la yola devam edeceklerini ifade etti.

Otobüsçüler tek yumruk

Kentiçi toplu taşıma şirketinin yöneticileri İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası’nın ev sahipliğinde Fatih Belediyesi Çatladıkapı sosyal tesislerinde bir araya geldi. Kahvaltılı toplantıya; Özulaş Başkan vekili Serhat Akçakaya, İstanbul Halk Ulaşım Başkanı Naci Yağız, Yeni İstanbul Başkanı Yalçın Beşir, Mavi Marmara Başkanı Ramazan Gürler, Öztaş Başkanı Mehmet Tekin, Şile Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Serhat Altınyay, Çift Katlılar Derneği Başkanı Hüseyin Tatlı ve şirket yöneticileri katıldı.

SEKTÖR İÇİN ELBİRLİĞİ

Birlik ve beraberliğin güçlendirilmesi amacıyla gerçekleşen toplantıda ÖTİS sistemi, sektörün bugünkü durumu ve geleceği, 19 Mart tarihinde yapılacak genel kurul gündemi ile güncel konular ele alındı. İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık, “Yaptığımız toplantılardaki tek amacımız, sektörümüze hizmet veren yönetici arkadaşlar ile istişare yaparak esnaflarımızın menfaatlerini korumak. Sektörümüzü daha iyi bir geleceğe taşımak ve İstanbul halkına kaliteli hizmet sunmaktır. Odamızın 19’uncu olağan genel kurulda ekibimle birlikte tekrar aday oldum. Sektörün menfaatleri doğrultusunda, her zaman olduğu gibi yine birlik, beraberlik ve dayanışma içinde el birliği ile çalışacağız. Rabbim birlik ve beraberliğimiz bozmasın” dedi.