Güncel Haber
Giriş Tarihi : 12-04-2022 21:49   Güncelleme : 12-04-2022 21:49

Geri sayım başladı!

Busworld Turkey 2022 Fuarı, Busworld Kortrijk ve HKF Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde 22-26 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. İstanbul Fuar Merkezi’nin 1 ve 2’nci salonlarında 9’uncu kez kapılarını açacak olan fuara şuana kadar 152 üretici katılım için müracaat etti.

Geri sayım başladı!

Uluslararası otobüs endüstrisi ve yan sanayi sektörünü 9’uncu kez Türkiye’de buluşturacak olan Busworld Turkey 2022 Fuarı, 22 Mayıs’ta kapılarını açacak. Fuar, özellikle Türkiye ve komşu ülkeler ile yeni iş ilişkilerinin kurulması ve var olan ilişkilerin güçlendirilmesi için kaçınılmaz bir fırsat olarak görülüyor. Fuar, iki holde 3 gün sürecek. Fuarda, farklı ülkelerden katılan yüzlerce firma, güncel ürün ve teknolojik yeniliklerini sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

YENİ PAZARLAR

Fuarla, Türkiye’nin Avrupa ve Ortadoğu arasındaki stratejik konumu göze alındı. Busworld Turkey Fuarı, fuar katılımcılarının Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, Yakın doğu, Rusya ve Türkî Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa Ülkeleri, Kuzey Afrika ve Akdeniz ülkeleri pazarlarına ait potansiyel alıcılar ile yeni iş ortaklıklarının ve ilişkilerinin kurulduğu çok önemli bir buluşma noktası olarak öne çıktı. Busworld Turkey 2022’de otobüs, midibüs-minibüs üreticileri, yurtdışı, şehirlerarası ve şehir içi yolcu taşımacılığı yapan tüm kuruluşlar, ilgili ulaşım otoriteleri, ilgili dernek ve odalar, bankalar, medya mensuplarının da dahil olduğu otobüs ve ilgili endüstrilerden gelen ziyaretçiler yer alacak.