Kara
Giriş Tarihi : 23-01-2023 20:36   Güncelleme : 23-01-2023 20:36

Kamil Koç, Yozgat’ı kanatları altına aldı

Karayolu taşıma şirketlerinden Kamil Koç, Yozgat merkezli Ses ve Gülen Turizm ile işbirliği yaptı. Bu sayede İç Anadolu’daki etkinliğini daha da artıran Kâmil Koç, Yozgat kalkışlı; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Eskişehir seferleri düzenleyerek hizmet ağını genişletti.

Kamil Koç, Yozgat’ı kanatları altına aldı

Türkiye’nin ilk yolcu taşıma firması Kâmil Koç, Yozgat seferleri ile yeni yılda adından söz ettirmeye başladı. Seyahat sektöründe 97 yıl önce başladığı yolculuğunu kesintisiz bir şekilde geliştirerek sürdüren firma; 81 ilde ulaşılabilir, konforlu ve kaliteli seyahat hizmeti sunma hedefiyle iş adamı Mustafa Ünal ile el sıkıştı. Ses ve Gülen Turizm adı altında Yozgat’ta taşıma hizmeti veren Mustafa Ünal, artık Kamil Koç markasıyla yoluna devam edecek.

YOLA HIZLA DEVAM

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Kâmil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, “Hem yurt için hem de yurt dışında hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Yurtiçinde yeni paydaşlarımızı da bünyemize katarak, Kâmil Koç’un hizmet kalitesini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırıyoruz. Amacımız; yeni iş birliklerimiz ile Kâmil Koç’un sektördeki 97 yıllık tecrübesini ve hizmet kalitesini, 81 ilimizde, insanlarımız için daha ulaşılabilir kılmak. Bu kapsamda da İç Anadolu bölgesinin iki güçlü firması Yozgat merkezli Ses Turizm ve Gülen Turizm ile önemli anlaşmaya imza attık. Bu iş birliğimiz ile Ses Turizm ve Gülen Turizm firmaları, Kâmil Koç çatısı altında yolcularımıza hizmet vermeye başladı” ifadesini kullandı.

GÜCÜNE GÜÇ KATTI

Çağatay Kepek, yaptığı açıklamasına şöyle devam etti: “Kâmil Koç olarak her iki firmamızın da değerli yolcularına kaliteli hizmetlerimizi sunduk. Yozgat merkezli seferlerimize İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Eskişehir’i de ekledik. Türkiye’nin birçok iline hizmet vermekten de heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Sefer ağlarımızı genişletirken, elbette yeniliği konforla buluşturan ileri teknolojiye sahip genç otobüs filomuzla hostlu ve ikramlı seferlerimiz ile yeni yılda da yeniliklerimize devam ediyoruz. Kâmil Koç’un markasına güvenen ve tercih eden milyonlarca yol arkadaşımız için, 2023 yılında da yolculuklarını onlar için keyifli ve unutulmaz anlara dönüştürmeye devam edeceğiz. Bize güç katan bu iki iş birliğimiz, hem firmalarımıza hem de yolcularımıza hayırlı olsun.”