Deniz
Giriş Tarihi : 28-03-2023 14:12   Güncelleme : 11-04-2023 21:19

Deniz de tutku!

Dünyanın en büyük motor üreticilerinden Honda Marine, piyasaya sürdüğü yeni ürünü Honda Çok Fonksiyonlu Gösterge Paneli ile deniz tutkunlarına su üzerinde ihtiyaç duyulabilecekleri bütün verileri zahmetsizce görüntüleme imkânı sundu.

Deniz de tutku!

Anadolu Motor güvencesiyle Türkiye’de satışa sunulan Honda Çok Fonksiyonlu Gösterge Paneli sayesinde teknelerde, aynı anda 2 motora kadar teknik verileri izlemek mümkün. Yüksek standartlara sahip gösterge paneli üzerinden; navigasyon, switch, ses ve alarm bölümlerinden gelen veriler de takip edilebiliyor. Çok fonksiyonlu gösterge paneli ile bütün bu fonksiyonların tek bir ekran üzerinden yönetilmesi ise tekne kullanıcılarına su üzerinde mümkün olan en iyi deneyimi ve konforu sunuyor.

PERFORMANSI YÜKSEK

Honda Marine, yeni geliştirdiği ve La Rochelle, Paris ve Düsseldorf gibi Avrupa çapındaki tekne fuarlarında lansmanını gerçekleştirdiği Honda Çok Fonksiyonlu Gösterge Paneli ile tekne kullanıcılarına, su üzerinde ihtiyaç duyulabilecekleri bütün verileri zahmetsizce görüntüleme imkânı sunuyor.  Anadolu Motor güvencesiyle Türkiye’de de satışa sunulan Honda Çok Fonksiyonlu Gösterge Paneli sayesinde kullanıcılar, 7 inçlik dokunmatik gösterge paneli üzerinden aynı anda 2 motora kadar teknik verileri kolayca izleyebiliyor. Motor verileri; tekne hızı, motor devir sayısı, trim, yakıt akışı, motor sıcaklığı ve voltaj değerlerini de içeriyor. Motor ekranının rengi, motorun durumuna bağlı olarak değişiyor. Motorda bir sorun olduğunda ise alarm devreye giriyor. Alarm özelliği motoru ciddi arızalardan koruyarak, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlıyor.