Güncel Haber
Giriş Tarihi : 01-10-2023 19:55   Güncelleme : 11-11-2023 20:11

Marubeni, genişledi!

Komatsu, Volvo Trucks, Dieci, Crown, Komatsu Joy ve Montabert markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Marubeni, bünyesinde Platinum Rent şirketini kurarak kiralık hizmetlerinde çıtayı yükseltti. Şirket, müşterilerine iş makinası ve depo ekipmanlarını kiralayacak.

Marubeni, genişledi!

İş makinası, forklift ve ekipman kiralama ihtiyacını tek noktadan karşılamayı amaçlayan Platinum Rent, Marubeni güvencesiyle profesyonellere benzersiz bir operasyonel kolaylık sunan yeni bir hizmet anlayışı ile dikkat çekti. Platinum Rent, madende, taş ocağında, inşaatta, depoda, fabrikada, tarım alanları ve üretim tesislerinde kiralanan makina ve ekipmanlara servis, bakım ve onarım desteği sunacak.

ÇÖZÜM MERKEZİ

Konuya ilişkin açıklama yapan Marubeni 2. El ve Kiralama Direktörü Caner İstanbul, iş ortaklarının mali yüklerini azaltarak operasyonlarını kesintisiz hale getireceklerini söyledi. İstanbul, “Kiralamada yıllardır sergilediğimiz başarılı performansımızı yeni bir çatı altında topladık. Platinum Rent ile kiralama sektöründe yepyeni bir dönem başlatıyoruz. Bu yeni dönemde; düşük ilk yatırım maliyeti, operasyonel verimlilik, finansal kontrol ve kesintisiz çalışma imkanı gibi birçok avantajı bir arada sunduk. İş ortaklarımızın kiralama süresi boyunca operatör, yakıt ve sarf malzemesi dışında hiçbir masrafı olmayacak. Bir ürüne yönelik kiralama hizmetinden ziyade iş ortaklarımızın çözüm merkezi ve tüm kiralık ekipmanlar için kurumsal kiralamanın güvenilir adresi olmayı amaçladık” dedi.