Demir Yolu
Giriş Tarihi : 31-07-2017 12:29   Güncelleme : 31-07-2017 12:29

Yağcılara özel eğitim

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi ile Petrol Ofisi ortak projeye imza attı. İşbirliği kapsamında Yönetici gelişim programının ilk adımını tamamlayan Petrol Ofisi Madeni Yağ distribütörleri, düzenlenen kep töreni ile katılım sertifikalarını aldı.

Yağcılara özel eğitim

Petrol Ofisi Madeni Yağlar, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ile iş birliği yaparak Türkiye çapındaki tüm distribütörleri için ‘Yönetici Gelişim Programı’ düzenledi. Distribütörlerin büyümelerine destek olmak ve satış yönetiminden finans yönetimine kadar birçok alanda şirketlerinin gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan eğitimlerin ilk bölümü landı. Eğitimin ilk aşamasını layan distribütörler için düzenlenen sertifika törenine Petrol Ofisi Satış Direktörü Ulvi Kılıç katıldı. Boğaziçi Üniversitesi eğitmenleri tarafından verilen Yönetici Gelişim Programı kapsamında 21 farklı eğitim konusu bulunuyor. Eğitimler yıl içinde iki bölüme ayrılarak toplam 34 günlük programla lanıyor. Eğitimin devamı olan ikinci bölümün ise yılın son çeyreğinde bitmesi hedefleniyor.

HEDEF SÜRDÜRÜLEBİLİR KATKI

Ulvi Kılıç, eğitimlere ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Nitelikli iş gücünü artırmayı, iş ortaklarımıza sürdürülebilir katkı ve fayda sağlamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda sektörümüzde bir ilki gerçekleştirerek, ülkemizin önemli eğitim kurumlarından Boğaziçi Üniversitesi'nin Yaşamboyu Eğitim Merkezi ile iş birliği yaptık. İş ortaklarımızın faaliyet gösterdikleri alanda kendilerini geliştirmelerine katkı sağladık. Bu eğitimlerle, lider marka şemsiyesi altında yer alan her kuruluşun, kendisini geliştirip kendi alanında lider olması için onlara eğitim desteği veriyoruz. Gelişen teknoloji ve bu doğrultuda yenilenen ürün gamımıza ilişkin eğitimlerimiz yıllardır devam ediyor.  Madeni yağ alanında faaliyet gösteren iş ortaklarımız için bu denli nitelikli bir eğitim fırsatı sektörde ilk defa yapıldı. Sektör içerisinde daha da güçlü durabilmenin ve bir aile olabilmenin parçaları olarak gördüğümüz bu eğitimleri başlatmak bizim için önemli bir adımdı. İş ortaklarımızın gösterdiği ilgiden çok mutluyuz, katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Petrol Ofisi Madeni Yağlar olarak bu eğitimleri önümüzdeki dönemde de devam ettireceğiz.”
 

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA