Advert
Advert

Fuarın ilgi odağı Gürsel Turizm

Karayolu trafik güvenliğinin masaya yatırıldığı 8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyum ve Sergisi, ATO Congresium'nda yapıldı. Fuaye alanında ise Gürsel Turizm yeni çıkan yönetmeliğe uygun öğrenci servis aracını sergiledi.

Fuarın ilgi odağı Gürsel Turizm
Fuarın ilgi odağı Gürsel Turizm Admin
Bu içerik 9003 kez okundu.

ATO Congresium'nda düzenlenen etkinliğe Başbakan Binali Yıldırım'ın yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile çok sayıda davetli katıldı. Başbakan Binali Yıldırım, Fuaye alanında Gürsel Turizm'in standını ziyaret etti.

Gürsel Turizm'in standında Başbakan Binali Yıldırım'ı Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant karşıladı. Birant, Başbakan Yıldırım'a yönetmeliğe uygun özel olarak yaptırılan öğrenci servisi hakkında bilgi verdi. Gürsel Turizm'in büyük bir aile olduğunun altını çizen Birant, "5 bin araçlık filomuz ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, konforlu ve güvenli araçlar ile taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Personellerimize yönelik yılın 365 günü eğitim programları düzenliyoruz. Araçlarımızın periyodik bakımlarını zamanında yapıyor ve güvenlikten asla ödün vermiyoruz. 150 bin personel ve 40 bin öğrenciye ülke genelinde 500'ün üzerinde kuruluşa hizmet veriyoruz. Biz Gürsel Turizm ailesiyiz ve açıkça söylemek gerekirse herşey yolunda" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu