Advert Advert
Advert

Abraaj Biletall'a ortak oldu

Online şehirlerarası otobüs biletleri satan Biletall'a fon şirketlerinden Abraaj Group ortak oldu. Yaklaşık 13,6 milyar dolarlık fonu yöneten Abraaj Group'un Biletall'a yatırım yapmasıyla birlikte bilet satış platformunun dijital ağıda genişledi.

Abraaj Biletall'a ortak oldu
Abraaj Biletall'a ortak oldu Admin
Bu içerik 7450 kez okundu.

Türkiye'de 200 otobüs firmasının online bilet satışını gerçekleştiren Biletall'a Abraaj Group ortak oldu. Yapılan yatırımlarla birlikte otobüs biletinin yanısıra 500 yerli ve yabancı havayolu şirketi ve feribot ile tren biletleri de tek potada müşteriye sunuldu.

Biletall CEO'su Yaşar Çelik, "Anadolu merkezli bir firma olarak ilk teknoloji yatırımını almış olmaktan gurur duyuyoruz. Abraaj'ın Biletall için doğru ortak olduğuna inanıyoruz ve önümüzdeki dönemde Abraaj ekibi ile birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Abraaj, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de güçlü büyüme fırsatları gördüğü şirketlere ve sektörlere yatırım yapıyor. Biletall’ın kurulduğu günden bugüne planlı büyüme trendini yakalaması, potansiyeli, oluşturduğu cironun büyüklüğü, ekibin işe olan hâkimiyeti, inovatif iş modellerine olan yatkınlığı bu ortaklık kararında önemli rol oynadı. Ortaklık kararının temelinde Abraaj’ın Biletall’a, bu sektöre ve işin geleceğine inanması yatıyordu" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor