Advert
Advert

Delphi, Türkiye’den 67 ülkeyi yönetecek

Otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, yeniden yapılanma sürecini tamamladı. Şirketin bölge direktörlüğü görevine Reşat Dumanoğlu'nu atayan Delphi, Türkiye'den 67 ülkeyi yönetecek.

Delphi, Türkiye’den 67 ülkeyi yönetecek
Delphi, Türkiye’den 67 ülkeyi yönetecek Admin
Bu içerik 4816 kez okundu.

Türkiye’de geçmişi 1993’e dayanan ve 2002’de İzmir'de fabrika yatırımı ile daha da faal hale gelen Delphi Technologies; Türkiye, Kafkasya, Ortadoğu ve Afrika Bölge Direktörlüğü görevine Reşat Dumanoğlu'nu atadı. Yaklaşık 20 yıldır Delphi'de görev yapan Dumanoğlu, yeni görevinde Delphi’nin ilgili bölgelerdeki büyümesini destekleyecek en iyi stratejilerin kurgulanması ve geliştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak. Dumanoğlu, görevini şirket merkezi olan İngiltere’de görev yapan Satış Sonrası EMEA Başkan Yardımcısı Jean-François Bouveyron’a bağlı olarak yürütecek.

TÜRKİYE’NİN BAŞARISI

Delphi’de daha önce üretim kanalında, farklı görev ve fonksiyonlarda yöneticilik yapan Reşat Dumanoğlu, 2014 yılında Satış Sonrası Ülke Direktörü olarak atandı. O dönemde sorumlu olduğu bölge yalnızca Türkiye ile sınırlıydı. 2015 yılında buna Bulgaristan ve üç Kafkas ülkesi olan Azerbaycan, Gürcistan ve Ermenistan eklendi. Son görevlendirme ile Bölge Direktörü olarak atanan Reşat Dumanoğlu, İngiltere merkezli olan Delphi'nin satış sonrası organizasyonunda Türkiye, Kafkaslar, Orta Doğu ve Afrika’da 67 ülkenin yönetiminden sorumlu olacak.  Bu aynı zamanda Delphi'nin Türkiye'deki satış sonrası başarısına vurgu yapıyor. Evli ve bir çocuk babası olan Dumanoğlu, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Viyana Ekonomi Üniversitesi’nde lisans üstü çalışması yanı sıra farklı şirketler ve organizasyonlarda satış, insan kaynakları ve finans alanlarında çeşitli düzeylerde görev yapan Dumanoğlu, 20 yılı aşkın otomotiv sektörü tecrübesine sahip.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu