evden eve nakliyat

Advert Advert
Advert

Ford’u Slovakya’da Delta temsil edecek

Yurtdışı pazarlara ağırlık veren Ford Trucks, Slovakya’daki operasyonları için resmi distribütörü olarak Delta Truck’ı seçtiğini duyurdu. Avrupa’daki büyüme planlarının önemli bir adımı olarak Slovakya’daki bu anlaşma ile Ford Trucks, Slovakya’daki müşterilerine kamyon satış, servis ve yedek parça hizmetlerini bir arada sunacak.

Ford’u Slovakya’da Delta temsil edecek
Ford’u Slovakya’da Delta temsil edecek Admin
Bu içerik 3073 kez okundu.

Ford Trucks, Slovakya’da Delta Truck iş birliğiyle açılan ilk tesisini Sheraton Bratislava’da gerçekleştirilen basın toplantısı ile duyurdu. Toplantıda Delta Truck Kurucusu Peter Stefko ve Genel Müdürü Ferenc Gögh, Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan ve Uluslararası Pazarlar Direktörü Emrah Duman ve Ford Trucks Slovakya Ülke Müdürü Barış Akyalçın da hazır bulundu.

Ford Trucks, ilk olarak 2016 yılında Macaristan distribütörü Delta Truck iş birliğiyle Budapeşte’deki tesisini açmıştı. 2015 yılından bu yana Delta Truck ile iş birliğini sürdüren Ford Trucks, Delta Truck iş birliği ile şimdi de Bratislava’da kamyon satış, servis ve yedek parça hizmetlerini bir arada sunacak.

GÜÇLÜ BİRLİKTELİK

“Delta Truck’ın markamızı Slovakya’da en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz” diyen Emrah Duman, yapılan işbirliği ile burada önemli bir atılım yaptıklarını belirtti. Duman, “İlk iş birliğimizin 2015 yılına dayandığı Delta-Truck ile aynı vizyonu paylaşarak, o günden bu yana önemli atılımlar gerçekleştirdik. 2016 yılında Macaristan ağır ticari pazarına girerken stratejik açıdan çok önemli katkıda bulundular. Şimdi, Slovakya gibi önemli bir pazara ilk kez girerken de buradaki stratejimizi ve alt yapımızı geliştirmek için önemli çalışmalar yürütüyoruz. Delta Truck ile Macaristan pazarından sonra Slovakya pazarı için de birlikte çalışacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ortağımız Delta Truck ile birlikte Slovakya’da satış, servis ve yedek parça hizmetlerini, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve rekabetçi çözümlerle sunmayı taahhüt ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü