evden eve nakliyat

Advert Advert
Advert

Daf, Glokal sayesinde Türkiye'de satış yapıyor

Doğan Holding bünyesinde Hollandalı Daf'ın satış ve satış sonrası faaliyetlerini yürüten Glokal Motorlu Araçlar, 2018 yılında hedef büyüttü. Şirketin Genel Müdürü Ümit Karaarslan, "DAF markasının Türkiye’deki satış adetleri adına yüzde yüzün üzerinde artan bir pazar payıyla binli adetlerin üzerine çıkmak istiyoruz" dedi.

Daf, Glokal sayesinde Türkiye'de satış yapıyor
Daf, Glokal sayesinde Türkiye'de satış yapıyor Admin
Bu içerik 5120 kez okundu.

Çekici ve kamyon üreticilerinden Daf'ın satış ve satış sonrası servis hizmetlerini İstanbul'da yer alan üç tesis ve iki servisiyle sürdüren Glokal, büyük filo müşterileri ile buluşmaya devam ediyor. Daf Türkiye Genel Müdürü Gregor Van Der Mark'ın da katıldığı toplantıda, satış sonrası hizmetler için hem yatırım hem de gelişim programlarıyla filo müşterilerine destek veriliyor.

EKİP HER ZAMAN SAHADA

Glokal Motorlu Araçlar Genel Müdürü Ümit Karaarslan, “Gerek satış, gerek satış sonrası departmanlarda eğitimli, tecrübeli ve vizyonumuza uygun bir yapılandırma içerisindeyiz. Orhanlı’da tüm ekipman ve problem çözümlerine ilişkin teçhizatın yer aldığı yaklaşık 3 bin metrekare civarında büyük ölçekli servisimiz var. Yaklaşık 2 bin metrekarelik İkitelli’deki tesisimizde ise hem servis, hem teknik olarak bütün çözümleri müşterilerimize ulaştırabildiğimiz yapılanmamız mevcut” dedi.

HEDEF İLK ÜÇE GİRMEK

Karaarslan, konuya ilişkin yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  “Ülkemizde Daf'ın satışlarına baktığımızda bir önceki yıla göre yüzde 100'ün üzerinde artan bir pazar payı var. Bu sene de paralel bir şekilde Daf markasının Türkiye’deki satış adetleri adına yüzde yüzün üzerinde artan bir pazar payıyla binli adetlerin üzerine çıkmak istiyoruz. Bu hedefimize ulaşmak içinde Türkiye'nin güney bölgelerinde ve Akdeniz'de yeni yatırımlarla bayii ağını genişletme projemizi hayata geçiriyoruz. Türkiye’deki amacımız ağır ticari araç sektöründeki büyük markalar arasında ilk 3 'te yer almak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü