Advert

Continental Türkiye’de 10'uncu yılını kutladı

Dünyanın önde gelen uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, Türkiye'de 10'uncu yılını kutladı. Şirket, gelecek nesil Dijital Lastik İzleme Teknolojisi'ni 2019 yılında Türkiye’de hayata geçirecek.

Continental Türkiye’de 10'uncu yılını kutladı
Continental Türkiye’de 10'uncu yılını kutladı Admin
Bu içerik 5108 kez okundu.

Continental EMEA Başkanı Philipp von Hirschheydt, Türkiye’nin son 15 yılda elde ettiği başarıların etkileyici ğunu söyledi. Türkiye pazarının her geçen yıl daha da büyüdüğünün altını çizen Philipp von Hirschheydt, verimli iş ortaklığının da büyüyen bu pazarda söz sahibi ğunu dile getirdi.

Philipp von Hirschheydt, “Türk lastik endüstrisi önemli bir potansiyel ve büyüme dinamiği sergiliyor. Türkiye, Avrupa’da kamyon kategorisinde en büyük pazar olmasının yanı sıra Avrupa'nın en büyük ağır ticari araç parklarından birine de ev sahipliği yapıyor. Bu kategori 2009 ve 2017 yılları arasında yüzde 10 büyüme göstermişti. Türkiye’ye katkıda bulunmanın yanı sıra Türk müşterilerimize güvenilir ve yenilikçi ürünler ile yüksek teknoloji  sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz” .

GELECEK NESİL DİJİTAL LASTİK

Continental EMEA Başkan Yardımcısı Patrick Leuschner de  toplantıda Continental’in Ticari Araç Lastikleri stratejisi hakkında bilgi verdi. Continental’in “her bölge ve kullanım alanı için doğru lastik” sloganından yola çıktığını belirten Leuschner, zorlu yol koşullarında dayanıklılık sağlamak ve aşırı yükle başa çıkmak için şirketin, Türkiye’ye özel olarak “Extra Duty (ED)” Kamyon ve Treyler lastikleri geliştirdiğini söyledi. Leuschner, şirketin 2019 yılında Türkiye’ye gelecek olan en son inovasyonunu da açıkladı: Leuschner, “Filo müşterilerimize kendi cihazlarını kullanma çözümünü sunuyoruz” . “Filo yöneticileri bu sayede, araçların nerede ğundan bağımsız olarak, filolarındaki tüm araçların lastik performansını gerçek lı takip edebilecek. Bu yenilik, vakit nakittir sözünün geçerli ğu nakliye sektöründe şeffaflık ve hızlı karar almayı sağlayacaktır. Kullanıcılar, böylece dijitalleşmeden daha fazla fayda elde ederek lastik yönetiminde en yüksek verime ulaşabilecekler” diye konuştu.

TÜRKİYE'DE BAŞARILIYIZ

Türkiye’nin global otomotiv ve lastik pazarındaki büyüme ivmesine dikkat çeken Continental Türkiye Genel Müdürü Ali Okan Tamer ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Türkiye'de elde edilen başarıdan çok memnunuz ve gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz, Continental’in yol ve sürüş güvenliği ile yapay zekâ gibi en son teknolojilerle geliştirilen ekipman ve çözümlerin ortaya çıkmasının yolunu açan araştırma ve geliştirme faaliyetlerinden fayda sağlıyor. Sektörün değişen talep ve ihtiyaçlarını izlemek, Türkiye’nin her kesiminin beklentilerini karşılamanın anahtarıdır.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta
Temsa'da Uzun dönemi
Temsa'da Uzun dönemi