Advert

Türkiye Petrolleri 55 yaşında

Akaryakıt dağıtım firmalarından Türkiye Petrolleri, 55’inci yaşını kutluyor. TP Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, “Bu ülke topraklarında doğduk. Her geçen gün toplum ve sektör yararına faaliyetlerimizle büyümeye devam ediyoruz” dedi.

Türkiye Petrolleri 55 yaşında
Türkiye Petrolleri 55 yaşında Admin
Bu içerik 1168 kez okundu.

Temelleri 1963 yılında atılan, akaryakıt dağıtım firmalarından Türkiye Petrolleri, 55’inci yaşını kutluyor. Bugün 9 dolum tesisi ve 689 istasyonuyla hizmet veren Türkiye Petrolleri, yakaladığı büyüme ivmesini başarıyla sürdürüyor. Bir yandan tüketicilere kaliteli ürün ve iyi hizmeti sunarken bir yandan da paydaşlarıyla birlikte akaryakıt sektörünün ve Türkiye ekonomisinin gelişimine destek oluyor.

ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Bu ülkenin insanını ve değerlerini en iyi anlayan şirketlerden biri olduğunu belirten TP Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Değerlerimizden ödün vermeden, onlarca tesisimiz, yüzlerce istasyonumuzla hizmet veriyoruz. Binlerce çalışanımız, yüzbinlerce tonluk satış hacmimiz ve milyonlarca müşterimiz ile geçmişimizin ve devraldığımızın mirasın farkındayız. Bu bilinçle de yepyeni, genç, modern ve atak bir marka inşa ediyoruz. Çıktığımız yolda en önemli hedeflerimizin başında, ülkemizin en ücra köşelerine dahi yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerimizi götürmek geliyor. Bu çerçevede sürekli gelişip büyüyor, istasyon sayımızı artırıyoruz. Ve tüm bunları çağın gerekliliklerini yerine getirerek, toplumun güvenine layık kalarak başarmaya özen gösteriyoruz. Bunca yıldır olduğu gibi, bundan sonra da Türkiye Petrolleri’ni daha da güçlendirerek bu ülke insanına hizmet etmek için çok çalışacağız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıldırım sevinci
Yıldırım sevinci
Fuarın gözdesi Ekol
Fuarın gözdesi Ekol