evden eve nakliyat
Advert

En iyi tasarım Tragger’in

Mobilite ürün ve hizmet platformu CDMMobil bünyesinde üretilen elektrikli hizmet aracı Tragger, ilk ödülünü Design Turkey’de kazandı. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan huzurunda gerçekleştirilen ödül töreninde Tragger QDS700, İyi Tasarım Ödülü’ne layık bulundu.

En iyi tasarım Tragger’in
En iyi tasarım Tragger’in Admin
Bu içerik 5707 kez okundu.

Türkiye’de kullanıcının ihtiyaçlarını gözeten, ihracatta ve ulusal pazarda ürüne katma değer ve rekabetçi üstünlük kazandıran tasarımı ödüllendiren İyi Tasarım Ödülü bu yıl Ulaşım Araçları ve Aksesuarları Kategorisi’nde CDMMobil’in elektrikli hizmet aracı Tragger QDS700’e verildi. Mobilite kavramına kullanıcı deneyimi odaklı rasyonel bakış açıları, fonksiyonellik, teknoloji, kalite ve yenilikçi yaklaşımlar getiren CDMMobil tarafından geliştirilen yerli ve milli yüzde 100 elektrikli Tragger marka ailesi, Bursa Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’nde üretiliyor.

TÜRKİYE’NİN GURURU OLDU

CDM Mobil kurucu ortakları Ali Serdar Emre ve Saffet Çakmak, kazanılan ödüle ilişkin şunları söylediler: “30 yıla yakın çalışma hayatımızda ağırlıklı olarak otomotiv sektörüne hizmet verdik ve tasarım, mühendislik, araç geliştirme, endüstriyelleştirme alanındaki faaliyetlerimizi CDMMobil ile sürdürüyoruz. Teknolojiyi ulaşılabilir ve ekonomik bir hale getirmek için tecrübeli ve uzman CDMMobil ekibimizin başından sonuna yönettiği TRAGGER projesinin aldığı bu ödül ile büyük gurur duyuyoruz. Tragger markalı ürünler Türkiye’nin uzun zamandır teknolojide önde olma özlemini gideren geleceğin araçları olacak, bu ürün gelecek için tasarlandı. Kendi sektöründe hem kalite hem fiyat performans hem de dayanıklılık açısından kabul görmüş Tragger araçlarımızın kısa sürede ülkemizin gururu olacağına eminiz.”

ELEKTRİKLİ HİZMET ARACI

Lojistik alandaki ihtiyaçlarına uygun tasarlanan Tragger, yüzde 100 elektrikli, çevre dostu ve çok fonksiyonlu bir hizmet aracı. Şaşırtıcı kıvraklığı, ideal boyutları ve yüksek çalışma performansıyla özellikle havaalanları, fabrikalar, hastaneler, turizm ve lojistik alanlar gibi noktalarda görev yapabilecek nitelikte. Türk mühendisliğinin ürünü olan aracın elektrik donanımının tamamı Türkiye’den sağlandı. 7,4 kW’lik motoru ile tek şarjda 6 saat hizmet verebilen Tragger’in 700 kg yük taşıma ve 2 ton çekme kapasitesi bulunuyor. Yüklü halde yüzde 17’lik eğimi tırmanma yeteneğine ve 3,2 metrelik dönme çapına sahip 3.114 mm uzunluğundaki araç, hızlı ve yavaş olmak üzere iki farklı hız modunda yol alabiliyor. Tragger’in 240 Ah’lik bataryası, 220 V’lik şebeke akımıyla 6 saatte doluyor. Batarya paketi de hızlı değişim için Quick-Drop özelliği sunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CMS ihracatta rekor kırdı
CMS ihracatta rekor kırdı
EuroTürk 12 adet treyler aldı
EuroTürk 12 adet treyler aldı