Advert

Türkiye Petrolleri’nden Rami’ye istasyon

700 akaryakıt istasyona sahip Türkiye Petrolleri, yatırım stratejisi doğrultusunda İstanbul’un en önemli ilçelerinden biri olan Rami’de MFM Petrol adıyla hizmet vermeye başladı.

Türkiye Petrolleri’nden Rami’ye istasyon
Türkiye Petrolleri’nden Rami’ye istasyon
Bu içerik 289 kez okundu.

Türkiye Petrolleri, 2019 yılını yatırım yılı ilan etti. Ocak ayıyla birlikte, çeşitli illerde birbiri ardına açtığı istasyonlara İstanbul’u ekleyen Türkiye Petrolleri, planladığı İstanbul yatırımlarına ilk olarak MFM Petrol ile başladı. Rami’deki yeni istasyon, içerisinde 6 ada barındırıyor. Bu 6 adadan biri LPG’li araçlar için TP Gaz olarak planlandı. MFM Petrol ile birlikte yeni market ve tuvalet konsepti, elektrikli araçlar için şarj üniteleriyle self servis yıkama konsepti de hayata geçti.

MFM Petrol’ün açılışı gerçekleşti

Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, Satış Direktörü Mustafa Akgül, Yatırım Direktörü Hakan Uçar, Tesisler Direktörü Mehmet Soydan, Pazarlama Direktörü Ulaş Koç gibi Türkiye Petrolleri’nden üst düzey pek çok yöneticinin katıldığı açılışta konuşma yapan Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, “Daha iyi hizmette sınır olmadığını bilerek, vizyonunu geniş tutan, gelişime açık ve başarıda daima emin adımlarla ilerleyen bayilerle birlikte yürümek bizim için büyük mutluluk. Doğru lokasyonda, doğru bayi ile yaptığınız iş birliği başarıya ulaşırır. Bu nedenle ilk olarak MFM Petrol ile birlikte hizmete soktuğumuz self servis yıkama alanımız, elektrikli araçlar için şarj istasyonumuz, yeni market ve tuvalet konseptimiz ile bu istasyonun İstanbul halkı için önemli bir hizmet noktası olacağına eminim” diye konuştu.

Eyüp ilçesinin en iyi hizmeti

MFM Petrol’ün ortaklarından Bakır Melik ve Ferhat Melik ise “MFM Petrol olarak 2013 yılından beri Türkiye Petrolleri’yle iş birliği içinde çalışmaktayız. İstanbul Arnavutköy'deki istasyonumuza ek olarak, Türkiye Petrolleri kanopisi altındaki ikinci istasyonumuz, MFM Petrol Rami Akaryakıt İstasyonu'nu hizmete açmış bulunuyoruz. 24 saat boyunca aynı anda 3 araç yıkama kapasitesine sahip yıkama servisimiz; kişisel bakımdan Türk kahvesine, demleme çaydan araç bakım ürünlerine kadar geniş ürün seçkisi ile 24 saat hizmet veren yepyeni marketimiz ile sadece akaryakıt konusunda değil, müşterilerimizin diğer tüm ihtiyaçlarını karşılama konusunda da hizmet vermekteyiz. Türkiye Petrolleri’nin gücünü arkamıza alarak İstanbul Eyüp ilçesinin en iyi hizmet veren istasyonu olmak için yola çıktık. Başarılı olacağımıza kuşkum yok” ifadesini kullandı.

Yeni market konsepti

Türkiye Petrolleri’nin yeni konsept marketi de ilk olarak bu istasyonda hizmete açıldı. Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ bu konsept üzerinde uzun süredir çalıştıklarını ve projeyi ilk olarak MFM Petrol ile hayata geçirdiklerini söyledi. Demirağ, şöyle konuştu: “Uzun süredir üzerinde çalıştığımız yeni market konseptimizi MFM Petrol aracılığıyla tüketicilerimizle buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Tüketicilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri deneyimini dikkate alarak tasarladığımız bu yeni konsepti 2020 yılı sonuna kadar mevcut istasyonlarımızın tümünde uygulamayı hedefliyoruz.”  Gün içerisinde 150 araç yıkama kapasitesine sahip, aynı anda 3 araç için hizmet verebilen ve 24 saat boyunca açık self servis yıkama alanı ile elektrikli araçlar için şarj noktası da bu istasyonla birlikte hayata geçen yenilikler arasında.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamoğlu'ndan otobüsçü jest bekliyor
İmamoğlu'ndan otobüsçü jest bekliyor
Ford standartlara meydan okudu
Ford standartlara meydan okudu