Güncel Haber
Giriş Tarihi : 08-03-2019 16:19   Güncelleme : 14-07-2019 13:33

Ekspertizlerde belgeli dönem

İkinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti hakkında yeni yönetmelik gereği , ekspertiz raporu TSE hizmet yeterlilik belgesi bulunan işletmeler tarafından düzenlenecek ve rapordaki tüm bilgilerin doğruluğundan ekspertiz firmaları sorumlu olacak. TÜV SÜD D-Expert Genel Müdür Yardımcısı Ozan Ayözger, "Alıcılar ikinci el ticaretinde sürprizlerle karşılaşmamak için ekspertiz hizmetinde profesyonellik ve güvenilirliğe önem vermeliler" dedi.

Ekspertizlerde belgeli dönem

Yılda binlerce vatandaş, almak istediği aracı kontrol ettirmek için ekspertiz firmalarının yolunu tutuyor. Aşırı vakit ve maddiyata mal olan bu durum, yanlış veya eksik bilgi aktarımı sonrası aracın beklenildiği gibi çıkmaması gibi durumlarla da sonuçlanabiliyor.İstenmeyen durumlarla karşılaşmamaları için alıcılara, hizmet belgeleri tam olan firmalarla çalışmaları öneriliyor.

TÜV SÜD D-Expert Genel Müdür Yardımcısı Ozan Ayözger konuyla ilgili olarak, şöyle konuştu: "Amacımız verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek ve insanlara itimat edebilecekleri bir ekspertiz  hizmeti sunmak, TÜV SÜD D-Expert olarak sektörün ihtiyaç duyduğu profesyonel hizmet anlayışı ve güvenilirlik hususunda ilklere imza atmaya devam ediyoruz.  İstanbul-Maslak şubemizin de almış aldığı TS13805 Hizmet Yeterlilik Belgesiyle alıcıların güvendiği marka olma hedefini her geçen gün daha ileriye taşıyoruz."

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA