Advert

Kadınlar BMW ile pistte

BMW’nin Türkiye distribütörü Borusan Otomotiv, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyası kapsamında, Mart ayında BMW sahibi olan kadın sürücülere hediye ettiği Performans Sürüş Eğitimi İzmit Körfez Pisti’nde gerçekleştirdi. Etkinliğe katılan BMW sahibi kadın sürücüler, kendi sınırlarını zorladıkları bir sürüş deneyimi yaşadı.

Kadınlar BMW ile pistte
Kadınlar BMW ile pistte Admin
Bu içerik 547 kez okundu.

Borusan Otomotiv, kadın sürücülere arzu ettikleri performanslı sürüş keyfini yaşatmak için bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Mart ayında otomobil satın alan kadın sürücülere Borusan Otomotiv Motorsport (BOM) Akademi’nin düzenlediği Performans Sürüş Eğitimi’ni hediye etti.

BOM Akademi’nin tecrübeli pilotları tarafından verilen Performans Sürüş Eğitimi’nde katılımcılar, teorik eğitimin ardından, BMW 3 Serisi otomobillerle pistte  slalom, drift ve ani şerit değiştirme eğitimleri gibi ileri sürüş tekniklerini güvenli bir ortamda deneyimlediler. BOM Akademi’nin profesyonel yarış pilotları eşliğinde eğlenceli ve eğitici bir deneyim yaşayan kadın sürücüler, aynı zaman da unutamayacakları adrenalin dolu bir gün geçirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Naci Yağız güven tazeledi
Naci Yağız güven tazeledi
Hürjet'te ön tasarım tamam
Hürjet'te ön tasarım tamam