Advert

Advert

Özkaymak’ın hedefi 2,5 milyon yolcu

Şehirlerarası yolcu taşımacılık sektörünün köklü firmalarından Özkaymak Turizm, otobüs yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Firma, 2017 yılı filo yenileme ve genişletme çalışmaları kapsamında tercihini yine Man’dan yana kullandı. Özkaymak Turizm’in 2017 yılı yolcu taşıma hedefi ise 2 milyon 500 bin olarak planlandı.

Özkaymak’ın hedefi 2,5 milyon yolcu
Özkaymak’ın hedefi 2,5 milyon yolcu Admin
Bu içerik 2162 kez okundu.

Özkaymak Turizm’e satışı yapılan 3 adet Yeni Neoplan Tourliner Vip Class seyahat otobüsü, Man’ın Ankara tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Yeni otobüsleri Özkan Özkaymak, teslim aldı. Teslimatın ardından 14 otobüsün daha alım sözleşmesi imzalandı. Yıl içerisinde toplamda alınacak 17 otobüs ile birlikte Özkaymak Turizm’in özmal otobüs sayısı 100’e yükselecek.

GÜNLÜK 5 BİN YOLCU

Yaptıkları yatırımların, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda gerçekleştiğini dile getiren Özkaymak Turizm Yönetim Kurulu üyesi Özkan Özkaymak, 57 yıldır ulu bir çınar gibi sevgi ve güvenle büyüdüklerinin altını çizdi. Türkiye genelinde 3 bin 500 personel ile kaliteli hizmet verebilmek için yoğun mesai harcadıklarını dile getiren Özkan Özkaymak, “İşinin uzmanı personelimiz ile günlük 5 binin üzerinde müşterimize, konforlu ve güvenli yolculuk hizmeti sunuyoruz. Yolcularımızın güvenliği ve konforu, bizim önceliklerimiz arasında ilk sırada yer alır. Kalite ve konfor anlayışımıza en uygun araç seçeneği ise Neoplan oldu. Bu nedenle filomuzu ileri teknoloji ürünü yeni Neoplan seyahat otobüsleri ile yenilemeye devam ediyoruz” dedi.

TAŞIMACILIĞIN ÖNCÜSÜ

Özkaymak Turizm’in entegre otobüs taşımacılığında öncü firma olduğunun altını çizen Özkan Özkaymak, şöyle devam etti: “Konya merkezli TCDD ile ortaklaşa taşımacılık yapmaktayız. Entegre taşımacılıkta Manavgat-Alanya-Antalya hattında hizmet veriyoruz. Geçtiğimiz yıl bir milyon 600 bin yolcu taşıması yaptık. 2017 yılındaki hedefimiz ise 2,5 milyon yolcu taşımasını gerçekleştirmek. Bu hedefimiz içinde yeni otobüs alımları yaptık. Sezonda 3 adet, sezonun devamında da 14 adet daha alımımız olacak. Hedefimiz, hizmet çıtasını yükselterek daha kaliteli yolculuk imkânı sunmak. Bunun içinde var gücümüzle çalışıyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selda Günsel mühendislik akademisine seçildi
Selda Günsel mühendislik akademisine seçildi
Solmaz 6 adet çekici aldı
Solmaz 6 adet çekici aldı
istanbul escort