Advert Advert
Advert

Otobüsçüden birlik mesajı

Şehirlerarası yolcu taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Güneydoğu ve Doğu Anadolu firmalarının temsilcileri, TOFED’in evsahipliğinde bir araya geldi. Toplantıda maliyetlerin aşağıya çekilmesi yönünde atılacak adımlar ile yolcuyu rahatsız eden çığırtkanlığın sona erdirilmesi için ilkbaharda başlatılan çalışmanın devam edeceğini kararlaştırıldı.

Otobüsçüden birlik mesajı
Otobüsçüden birlik mesajı Admin
Bu içerik 3199 kez okundu.

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu yöneticileri (TOFED) Güneydoğu ve Doğu Anadolu firmalarının temsilcileriyle bir toplantı yaptı. Toplantıya; Öz Diyarbakır Turizm, Best Van Turizm, Cesur Bingöl Turizm, Has Bingöl Turizm, Özlem Diyarbakır Seyahat, Yeni Diyarbakır Seyahat, Astor Seyahat, Şanlıurfa Cesur Turizm, Vangölü Turizm, Star Diyarbakır, Van Metro Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Urfa Hassoy Turizm, Siirt Petrol Turizm, Star Batman Seyahat, Özlem Batman Turizm, Öz Erciş Seyahat, Has Diyarbakır Turizm, Lider Muştur, Yeşil Muş Ovası Turizm firmalarının temsilcileri katıldı. Toplantı, Diyarbakır Otobüsçüler Derneği Başkanı Aydın Özgen’in moderatörlüğünde gerçekleşti. TOFED Genel Başkanı Birol Özcan, Genel Sekreter Mevlüt İlgin ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

SEKTÖRDE ÖRNEK UYGULAMA

Diyarbakır Otobüsçüler Derneği Başkanı Aydın Özgen, firmaların ilkbaharda başlattıkları örnek uygulamaların daimi olması gerektiğini hatırlattı. Birlik ve beraberliğin devam etmesi için ortak çalışmaların devam etmesi gerektiğinin altını çizen Aydın Özgen, “Sektörümüze yakışmayan çığırtkanlığın bitirilmesi konusundaki kararlı tutum devam ediyor. Bu sektöre yakışmayan, yolcularımızı rahatsız eden çığırtkanlık tamamen ortadan kalkmalıdır” dedi. TOFED olarak sektörün her zaman emrinde ve hizmetinde olduklarını vurgulayan Başkan Birol Özcan ise, “Maliyetlerin düşmesi, çığırtkanlığın önlenerek yolcudaki kötü algının silinmesi, yolcu kaybının engellenmesi tüm sektörün ortak meselesidir. Doğu ve Güneydoğulu firmalarımız örnek olmaya devam ediyor. Biz de çalışmalarını  her zaman destekliyoruz” ifadesini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor