Advert

Turkcell ile Omsan10 yıl beraber

Omsan Lojistik ve Turkcell, 10 yıllık bir işbirliğine imza attı. Turkcell’in lojistik çözüm ortağı olan Omsan; depolama, elektronik test teknik hizmetler ve katma değerli hizmetler sunacak.

Turkcell ile Omsan10 yıl beraber
Turkcell ile Omsan10 yıl beraber Admin
Bu içerik 7465 kez okundu.

Oyak şirketlerinden Omsan, Turkcell ile önümüzdeki 10 yılı kapsayacak bir işbirliği yaptı. Sözleşme kapsamında Turkcell Grup şirketlerine GSM ve GSM dışı telekomünikasyon ürünleri depolama hizmeti, elektronik test teknik hizmetleri ve katma değerli hizmetler verilecek. Omsan’ın Tuzla ve Pelitli’deki toplam 25 bin metrekarelik depolarında sadece Turkcell için 70 personel çalışacak.

ARANILAN ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ

Omsan Lojistik Genel Müdürü Doç. Dr. Hakan Keskin ve Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun katılımıyla yapılan törende işbirliğinin imzaları atıldı. Törende konuşan Keskin, “Türkiye’nin en hızlı büyüyen lojistik şirketlerinden biri olarak, Turkcell’in ülke genelinde sağlamakta olduğu telekomünikasyon servisini kesintisiz sürdürmesine katkı sağlayacağız. Omsan olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve bunu sürdürebilmek için gösterdiğimiz özen Omsan’ı her sektörde aranılan bir çözüm ortağı yapıyor. Diğer tüm müşterilerimiz gibi Turkcell’in de memnuniyetini sürdürebilmek amacıyla var gücümüzle çalışacağız” dedi.

GÜÇLÜ VE GÜVENİRLİR PARTNER

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Turkcell dünyanın ilk dijital operatörü olarak hizmet veren, yalnızca Türkiye’nin değil, bölgenin en önemli oyuncularından biri olma özelliğini taşıyor. Gücümüzün çok önemli bir kısmını dijital varlıklarımız oluşturuyor. Doğal olarak bu kadar geniş kapsamlı dijital varlıklara sahip olan bir marka olarak fiziksel varlıklarımızı da sağlam bir zemine oturtmamız gerekiyor. Omsan gibi güçlü ve güvenilir bir partner ile yaptığımız bu işbirliğinin uzun vadede bu sahadaki ihtiyaçlarımıza en iyi şekilde çözüm sunacağına inanıyoruz” dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arazi Canavarı Jeep Gladiator!
Arazi Canavarı Jeep Gladiator!
Shell'de engelsiz hizmet alanları arttı
Shell'de engelsiz hizmet alanları arttı