Advert

Fransa'da Ekol yüzde 90 büyüdü

Ekol Lojistik, 2012 yılında faaliyetlerine başladığı Fransa'da o günden bu güne yüzde 90 büyüme gerçekleştirdi. Müşterilerine daha hızlı lojistik çözümler sunmayı hedefleyen Ekol, Paris ve Lyon’da iki şube daha açarak rakiplerinden bir adım öne geçti.

Fransa'da Ekol yüzde 90 büyüdü
Fransa'da Ekol yüzde 90 büyüdü Admin
Bu içerik 2073 kez okundu.

Paris şubesi ile birlikte Ekol, Lyon’da da ulusal ve uluslararası dağıtım yapacak. Daha çok navlun sevkiyat acentesi olarak işleyecek bu şube her yönden akışı yönetebilecek. Tesis, ayrıca x-dock operasyonları üzerine yoğunlaşacak ve ekspres hizmetler sunacak. 2 bin metrekarelik deposu ve 20 araçlık tır parkı ile bu faaliyetleri yönetmek ve müşterilerin her türlü ihtiyacına yanıt vermeyi kolaylaştıracak şubede ayrıca gümrük hizmetleri de sunulacak.

Ekol Fransa Ülke Müdürü Tuğrul Sarıkahya, “Paris şubemizde, daha çok ulusal ve uluslararası dağıtım hizmetlerine odaklanacağız. Bin 600 metrekarelik deposu ile tesis, 20 araç kapasiteli TIR parkı ve araçların bakımını kolaylaştıracak bir TIR garajı bulundurmaktadır. Bu tesis ayrıca Paris ve Sete arasındaki demiryolu bağlantısından sorumlu olacak ve Avrupa’nın kuzeyiyle daha fazla bağlantı geliştirecek. Ekol’ün Lyon’daki hedefi Avrupa’nın Doğu ve Güney ülkelerine yeni trafik hatları yaratmaktır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otokar bayi halkasına Cansın'ı ekledi
Otokar bayi halkasına Cansın'ı ekledi
Dorak Turizm filosunu Michelin'e emanet etti
Dorak Turizm filosunu Michelin'e emanet etti
mersin escort bayan