evden eve nakliyat

Advert Advert
Advert

Arvato 4'üncü deposunu açtı

Arvato SCM Çözümleri, Türkiye’deki lojistik ağına yeni bir merkez daha ekledi. Tuzla’da kurulan yeni lojistik merkezi 9 bin metrekare depolama alanı sunuyor. İlk siparişlerini alan tesis, Aralık ayı ile birlikte tam kapasite faaliyete geçecek.

Arvato 4'üncü deposunu açtı
Arvato 4'üncü deposunu açtı Admin
Bu içerik 3770 kez okundu.

Lojistik merkezlerinde toplam kalite yönetimi yaklaşımını benimseyen Arvato SCM, son açılan tesisiyle birlikte toplam 47 bin metrekareye yakın depolama alanı sunan 4 lojistik merkezi ve modern ve teknolojik altyapısıyla farklı endüstrilerden global markalara hizmeti veriyor.

Hizmet sağlayıcısı Arvato’nun Genel Müdürü Umur Özkal, “Son yıllarda bu alana büyük yatırımlar yaparak açtığımız tesislerimizle lojistik ağımızı hızla genişlettik. Yeni açtığımız dördüncü tesisimizle birlikte yüzde 25’lik büyüme daha sağlamayı planlıyoruz. Tesisimiz hem detay ürün toplama rafları hem de palet raflarıyla, hemen hemen tüm sektörlerden operasyonları yürütebilecek bir model üzerine kuruldu.  Arvato Bertelsmann’ın tüm tesislerinde olduğu gibi yeni tesisimizde de iş güvenliği ve işçi sağlığı, mal ve veri güvenliği açısından sektöre örnek teşkil edecek bir altyapı oluşturduk” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü