Advert

Netlog 200 milyon $'lık yatırım yapacak

Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı araştırması sonuçları açıklandı. Yük Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri kategorisinde üst üste ikinci kez liderlik koltuğuna oturan Netlog Lojistik Grubu, geçtiğimiz yıla göre iki basamak yükselerek, Türkiye’nin en büyük 6’ncı hizmet ihracatçısı oldu.

Netlog 200 milyon $'lık yatırım yapacak
Netlog 200 milyon $'lık yatırım yapacak Admin
Bu içerik 3930 kez okundu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) Ekonomi Bakanlığı'nın katkıları ile bu yıl ikinci kez gerçekleştirdiği Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı araştırmasında şampiyonlar ödüllerini aldı. Sektörlerinde ilk üç sırayı alan firmaların ödüllendirildiği gecede, Netlog Lojistik Grubu, 366 milyon dolarlık hizmet ihracatıyla, Yük Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri kategorisinde geçtiğimiz yılın ardından bu yıl da liderlik koltuğuna oturmayı başardı. Netlog Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökalp Çak, konuya ilişkin ödülü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin elinden aldı.

ÇAK: DÜNYA MARKASI OLACAĞIZ

Netlog Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökalp Çak, “Bugün sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda bölgenin en önemli lojistik firmaları arasına girmenin gururunu yaşıyoruz. Yaptığımız tüm yatırımların, attığımız her adımın arkasında, lojistikte Türkiye'den bir dünya markası çıkarma hedefimiz bulunuyor. Bu yolda ilerlerken, aldığımız bu anlamlı ödüller de önümüzü aydınlatıyor. Gelecek dönemde de sürdürülebilir büyüme trendimizi koruyarak, altyapımızı güçlendirmeye, çalışanlarımıza ve sektörümüze yatırım yapmaya devam edecek. Küresel büyüme vizyonumuza katkıda bulunacak yeni ortaklık ve satın alma fırsatlarını değerlendirmeyi sürdüreceğiz. Önümüzdeki yıl için lojistik, depolama ve altyapımıza 200 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OSD destek verecek
OSD destek verecek
Negmar yüzde 50 indirim yaptı
Negmar yüzde 50 indirim yaptı