Advert Advert
Advert

Webnak dolandırıcılığa karşı uyardı

Lojistik sektörünü dijital ortama taşıyan ve sunduğu ücretsiz sigorta hizmetiyle firmaların ürünlerini güvence altına alan Webnak, dolandırıcılık olaylarının arttığına dikkat çekerek firmaları mağdur olmamaları konusunda uyardı. Güvenli sevkiyat için firma bilgilerinin doğru olması gerektiğinin altını çizen Webnak CEO'su Hasan Aslanoba, taşıyacak kamyoncu ve araçların da belgelerinin eksiksiz ve kontrollü olması gerekliliğini ifade etti.

Webnak dolandırıcılığa karşı uyardı
Webnak dolandırıcılığa karşı uyardı Admin
Bu içerik 4693 kez okundu.

Güvenilir taşıma ağıyla firmaların yükünü online olarak hafifleten Webnak, yükün alınmasından teslimine kadar olan süreçte ve diğer operasyonel işlemlerde uzman kadrosuyla firmaların destekçisi oldu. Sadece belge kontrolü yapılan ve üyeliği onaylanan kamyoncuların taşıma yapabildiği Webnak’ta, üye olan kamyoncuların SRC, ehliyet, ruhsat, araç muayene gibi birçok evrakları uzman operasyon birimleri tarafından kontrol ediliyor.

SİGOTA İLE GÜVENCE ALTINDA

Webnak CEO'su Hasan Aslanoba, "Muhtemel kaza riskine karşı firmaların yüklerini yüzde yüz sigorta güvencesi ile taşıyoruz. Tüm yükleri 500 bin TL’ye kadar sigortalanıyor. Aslanoba Group bünyesindeki Webnak, geliştirdiği mobil teknolojiler sayesinde kamyoncular ve başta KOBİ’ler olmak üzere şirketleri online platformda buluşturarak her iki tarafın da yükünü hafifletiyor" dedi.

DİKKATİ ELDEN BIRAKMA

Hasan Aslanoba, konuya ilişkin yaptığı açıklamasına şöyle devam etti: "Lojistikte güvenilir ve aynı zamanda kurumsal bir şirket ile çalışmak çok önemlidir. Son dönemlerde dolandırıcılık olaylarının artığına şahit olmaktayız. Dolandırılma ve ürün kaybına karşı kamyoncuların belgelerinin eksiksiz olması ve firmaların taşınacak yüklerinin sigortalanması hususu çok önemlidir. Bu konuda yüklerini taşıtacak firmalarımız dikkatli olmalıdır. Taşıma yapacak şirketlerin web sitelerinde yer alan firma adı, adres, telefon, künye gibi bilgilerinin doğruluğunun kontrol edilmesi ve yüklerini taşıyacak kamyoncunun ve aracına ait gerekli belgelerinin güncelliğini yitirmemiş olması da önemli bir diğer konudur."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor