Advert

UPS, 125 adet elektrikli çekici alacak

Dünyadaki en geniş ticari kamyonculuk filolarından birini yöneten UPS, Tesla’nın tamamen elektrikli yeni çekicilerinden 125 adet ön sipariş verdiğini açıkladı. Yeni çekiciler, UPS’in elektrik, doğalgaz, propan ve diğer geleneksel olmayan yakıtlarla çalışan kamyon ve çekicilerinden oluşan geniş alternatifli yakıt ve gelişmiş teknolojili araç filosuna katılacak.

UPS, 125 adet elektrikli çekici alacak
UPS, 125 adet elektrikli çekici alacak Admin
Bu içerik 5373 kez okundu.

UPS, daha etkili filo operasyonları için sektörün yeni teknolojileri test etmesi ve uygulaması konusunda liderlik yaptı. Bilişim ve Mühendislik Başkanı Juan Perez, "Tesla ile filo üstünlüğüne olan bağlılığımızı genişletmeyi dört gözle bekliyoruz. Bu çığır açan elektrikli çekiciler, bizleri geliştirilmiş güvenlik, azaltılmış çevresel etkiler ve düşük mülkiyet maliyeti gibi yeni bir döneme girmeye hazırlanıyor" dedi.

TEKNOLOJİK PAYLAŞIM

UPS, aracın UPS görev döngüsü için beklenen performansının değerlendirilmesinin bir parçası olarak Tesla ile UPS’in gerçek dünya çekici şerit bilgilerini paylaştı. UPS, kullanıma hazır duruma geldiğini ispatlamış çözümler konusunda kendilerine yardımcı olmak amacıyla gelişmekte olan araç teknolojileri tedarikçileriyle sık sık ortak çalışıyor.

TEK ŞARJLA 800 KM YOL

Tesla çekiciler, tek bir şarjla 500 mile kadar giderken sürücülere benzersiz bir kabin tecrübesi, gelişmiş yol güvenliği ve önemli ölçüde azaltılmış uzun vadeli mülkiyet maliyeti sunuyor. Çekicilerin otomatik acil fren, uygulanabilir seyir kontrolü, otomatik şerit kılavuzu ve elektronik fren ve direksiyon sistemi gibi güvenlik özellikleri bulunuyor. ABD hükümetine göre, Tesla’nın sürücü yardım uygulamaları kaza oranlarını yüzde 40 oranında azaltıyor. Tesla, araçların üretimine 2019’da başlamayı planlıyor ve UPS, araçları kullanacak ilk şirketlerden biri olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OSD destek verecek
OSD destek verecek
Negmar yüzde 50 indirim yaptı
Negmar yüzde 50 indirim yaptı