Advert Advert
Advert

Lojistik devi Ekol İsviçre'de

Avrupa'nın en büyük intermodal lojistik sağlayıcılarından biri olma stratejisiyle çalışmalarına aralıksız devam eden Ekol, ülke zincirine İsveç’i de ekledi. İsveç, Ekol’ün kendi tesisleriyle faaliyet göstereceği 16'uncı ülke oldu. Bu ülkedeki operasyonlar Ekol Nordics adı altında yürütülecek.

Lojistik devi Ekol İsviçre'de
Lojistik devi Ekol İsviçre'de Admin
Bu içerik 4951 kez okundu.

Ekol Nordics Bölge Direktörü Jarmo Halonen, yeni operasyon merkezi ile İskandinavya’yı; Türkiye, Orta Doğu ve Ekol’ün kendi şirketlerinin bulunduğu diğer ülkelerle yakınlaştıracaklarını söyledi. Jarmo Halonen bir sonraki hedeflerinin ise tüm Avrupa ülkeleriyle bağlantı kurmak olduğunu açıkladı. Jarmo Halonen, "Gothenburg’daki ofisle, pazarın tüm gelişimini destekleyebilecek bir noktadan çalışmaya başladık. İki yıl içerisinde 30 çalışana sahip olmayı planlıyoruz. Hedefimiz; 2020 sonuna kadar yıllık 30 milyon Euro ciro elde etmek" dedi.

AKDENİZ'E RO-RO SEFERİ

Ekol Avrupa Genel Müdürü Wojciech Brzuska ise konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı: "Ekol blok trenlerinden biri İskandinav ülkelerindeki yük hacimleri için hazırlanarak, Trieste’den  (İtalya), Kiel’e (Almanya) ulaşması sağlanıyor. Yakın gelecekte tren sayısını artırmayı planlıyoruz. Bu tren bağlantısıyla İskandinavya ile Güney Avrupa ve Türkiye intermodal taşımacılıkla birbirine yakınlaşacak. Ayrıca, 2018 yılının ikinci yarısında Akdeniz bölgesine çift yönlü deniz seferlerini başlatmayı düşünüyoruz. Ekol Nordics, İsveç operasyonlarında ilk etapta perakende, otomotiv, elektronik, kağıt ve ahşap sektörlerine yoğunlaşacak. Operasyonlarda; uluslararası FTL, LTL ve grupaj taşımacılığı hizmeti sunulacak." 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor