Advert
Advert

UND'nin desteği ile Abdullah Özer AK Parti'den aday oldu

Lojistik ve nakliye firmalarından Trabzon merkezli Özer Uluslararası Taşımacılık Şirketi sahibi Abdullah Özer, Adalet ve Kalkınma Partisi'den milletvekili aday adaylığını açıkladı. Abdullah Özer'e en büyük desteği ise Uluslararası Nakliyeciler Derneği verdi. UND Başkanı Çetin Nuhoğlu, "Adaylığın kesinleşmesi durumunda yönetimimle birlikte Trabzon'a gidip, çalışmalara katkıda bulunacağız" dedi.

UND'nin desteği ile Abdullah Özer AK Parti'den aday oldu
UND'nin desteği ile Abdullah Özer AK Parti'den aday oldu Admin
Bu içerik 4138 kez okundu.

Milletvekili adaylığı için ilk adamı atan Trabzonlu iş adamı Abdullah Özer'e ilk desteği hemşerisi Plastnak Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çakmak verdi. Özer'e daha sonra adaylığı konusunda desteği UND 2. Başkanı Şerafettin Aras ve yönetim kurulu üyelerinden; ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, Ekol Lojistik Genel Müdürü Cavit Değirmenci ve Şahin Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Memik Hilmi Taner verdi. Tırsan Genel Müdürü Ferda Özmen'de Abdullah Özer'i desteklediğini açıkladı.

REİS'İN YANINDA HİZMET AŞKI

Türkiye'nin kalkınmasında görev almanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Abdullah Özer, "Vatan, millet ve bayrak aşkıyla büyüdük. Ülkemizi bir adım daha öteye götürebilmek adına gecesini gündüzüne katarak çalışan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 2023 hedefleri var. Bu hedefler doğrultusunda bizde Reis'imizi yalnız bırakmak istemiyoruz. Bu vesile ile AK Parti Trabzon milletvekili aday adaylığımı açıklayıp, çalışmalarımıza başladık. Reis'imizle birlikte ülkemizin ekonomik anlamda büyüyerek gelişmesinde bir tuğlada ben koymak istiyorum. Trabzon için, Türkiye'miz için bana verilen her türlü göreve hazırım. Derneğimizin ve lojistikçi dostlarımızın yanımızda olması da benim için de ayrıca bir gurur kaynadığıdır" açıklamasını yaptı.

ÇETİN NUHOĞLU TAM DESTEK VERDİ

Nakliyeci işadamı Abdullah Özer'in adaylığını desteklediklerini belirten UND Başkanı Çetin Nuhoğlu, "Abdullah Özer, bizim nakliyeci dostumuzdur. AK Parti'den Aday adaylığını açıklamasına sevindik. Ayrıca Türkiye genelindeki UND üyelerimizin aday adaylığını açıklamaları bizleri son derece sevindirir, mutlu eder. Üyelerimizin adaylıkları kesinleştiğinde de parti gözetmeksizin yönetim kulu üyelerimiz ile gider, desteklerimizi veririz. Abdullah Özer'in de adaylığı kesinleşince yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Trabzon'a gidip, desteğimiz vereceğiz" dedi. UND 2. Başkanı Şerafettin Aras ise; "Nakliyeci dostlarımızı sonuna kadar destekliyoruz. Abdullah Özer'i de mecliste görmek için dernek olarak elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz" ifadesini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali Çiçekli     2018-05-01 Abdullah kardeşim hayırlı olsun. Senin gibi dobracı ve doğrucu insanları seçilecek sıralardan aday yaparlar mı bilmem ama etkinliği azaltılmışsa da mecliste bir meslektaşımı hele de senin gibi bir dostumu görmek isterim. Yolun açık olsun güzel kardeşim..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu