Advert
Lojistik
Giriş Tarihi : 24-05-2018 14:06   Güncelleme : 28-01-2020 12:56

Yılın TIR Sürücüsü Zeki İşbilir

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) ile Uluslararası Nakliyeciler Derneği’nin (UND) ortaklaşa organize ettiği etkinlikle yılın sürücüleri belirlendi. Yılın sürücüsü seçilen Barsan Global Lojistik sürücülerinden Zeki İşbilir, 2 bin 500 TL ile ödüllendirildi.

Yılın TIR Sürücüsü Zeki İşbilir

Araçları güvenli şekilde kullanan, çalışmakta oldukları şirketlere ve meslek kurallarına bağlılık gösteren 28 ülkeden toplamda binin üzerinde  profesyonel sürücü, IRU Yönetim Kurulu’nun yaptığı değerlendirmeden başarıyla geçerek “2017 Yılı IRU Profesyonel Sürücü Onur Nişanı” ödülünü almaya hak kazandı. Ülkemizde ise 5 kriterin tamamında performansıyla öne çıkan Zeki İşbilir, yılın sürücüsü seçildi.

UND tarafından düzenlenen ödül töreninde 19 firmadan toplam 33 sürücüye onur nişanları, UND Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Başkan Yardımcısı Ergun Bilen tarafından verildi. IRU Onur Nişanı kazanan sürücüler arasında seçilen Yılın Profesyonel Sürücüsü ise Barsan Global Lojistik’ten Zeki İşbilir oldu. İşbilir'e 2 bin 500 TL değerindeki “Yılın Profesyonel Sürücüsü” ödülü Karayolu Düzenleme Genel Müdürü Hamza Demirdelen ve UND Başkanı Çetin Nuhoğlu tarafından takdim edildi.

IRU Onur Nişanı kazanan TIR sürücüleri ve firmaları ise şöyle: (Ekol Lojistik) Reşit Can, Taner Toprak, Nihat Pehlivanoğlu, Nedim Taşkın ve Talat Neydim. (Erhanlar Lojistik) Yaşar Akgün. (Gökbil) Duran Yalçınkaya. (Gökbora) Cemal Bodur, Rahim Öztürk ve Halil İbrahim Tezcan. (Göksu) Erdinç Mutlu. (Gülsan) Fevzi Gül. (Hitit Global) Şemsettin Tunçay. (Koşaroğlu) Ahmet Küçükuzun. (Logitrans) Sergen Garip. (Mars Lojistik) Fevzi Yavuz, Mehmet Erdil, İhsan Üçüncü, Cevat Mutlu ve Ercan Uzun. (Barsan Global Lojistik) Fedai Danacı ve Zeki İşbilir. (Transer) Mehmet Akça ve Cengiz Baş. (Ulustrans) Yaşar Bedir. (UPİ Trans) Mahmut Elekçi ve Ahmet Karakaş. (VİP) İsa Baş. (Metin Akdurak Lojistik) Mustafa Yorulmaz. (Omsan Lojistik) Adil Güray. (Seray) Oktay Akar. (Sertrans) Coşkun Atalay. (Trans 14) Ahmet Ünal ve Sefer Kalaycıoğlu.

 

@
Yücel Emdi 2 yıl önce
37 yıldır bu işi yapıyorum Allaha şükürler olsunki hiç bir kazaya ve yüz kızartıcı işe karışmadım bize soran bile olmadı
Caner Erdem 2 yıl önce
Merak ettim bunun kriteri ne yılın sürücüsünü seçtiniz
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA