Otomotiv
Giriş Tarihi : 25-02-2020 18:55   Güncelleme : 25-02-2020 18:55

En iyi tasarım Iveco S-Way'ın

Iveco, Otomotiv Kategorisinde Iveco S-Way ile prestijli iF DESIGN AWARD 2020’nin sahibi oldu. Tasarımda mükemmelliğin sembolü olarak tanınan ve yıllık olarak verilen ödül, dünyadaki en eski bağımsız tasarım enstitülerinden biri olan iF International forum Design GmbH tarafından düzenleniyor.

En iyi tasarım Iveco S-Way'ın

Iveco S-Way, 78 bağımsız uzmandan oluşan uluslararası bir jüri tarafından 56 ülkeden 7 bin 298 başvuru arasından seçildi. Seçim kriterleri; yenilikçilik ve ayrıntı dereceleri, ürünün eşsizliği, uygulaması ve işçiliği; kullanılabilirliği içermek üzere işlevselliği, ergonomisi, güvenliği; estetiği ve duygusal çekiciliği, mekânsal kavramı; üretim verimliliği, çevresel standartların dikkate alınması ve karbon ayak izi olmak üzere kurumsal sorumluluk, sosyal sorumluluk ve evrensel tasarım; ve ürünün konumlandırılmasıydı.

MÜŞTERİ MERKEZLİLİK

Iveco Marka Başkanı Thomas Hilse şunları söyledi: “Böylesi prestijli bir ödül almak onurdur. Hedefimize ulaştığımızın bağımsız jüri otoritesi tarafından önemli bir tanınmasıdır: Müşteri merkezlilik fikrini, tasarım ve bağlanabilirlik ile otomasyondaki son yenilikleri kullanarak müşterilerimizi ve sürücüleri durdurulamaz yapan kapsamlı bir çözüm ile yeniden tanımladık. Iveco S-Way söz konusu kritere mükemmel olarak uymakta: Kabin, sürücü ve aracın sahibinin etrafında tamamen baştan tasarlandı. Kabin tasarımı, birinci sınıf yaşam ve çalışma koşullarını sağlarken güvenliğe de atıfta bulunduk. Sürücü odaklılık, sürdürülebilirlik ve yeni genişletilmiş bir seviyede bağlanabilirlik, lojistik operatörlerinin filolarında en yüksek çalışma süresi, verimlilik ve üretkenliğe erişerek günümüz rekabetçi pazarında başarılı olmak için geliştirilmiş kapsamlı bir çözüm paketi sunduk.”