Otomotiv
Giriş Tarihi : 16-12-2020 23:57   Güncelleme : 16-12-2020 23:57

Caddy geliyor

Volkswagen’in yeni binek araç modellerinin üretildiği MQB platformunda hafif ticari aracı Caddy, tamamen en küçük vidasına kadar yenilendi. MQB platformu sayesinde birçok teknoloji ile donatılmış olan Yeni Caddy, aynı zamanda tüm zamanların en dijital Caddy’si unvanını aldı.

Caddy geliyor

Sınırsız çok yönlülüğüyle farklı ihtiyaçlara çözüm sunan Caddy’nin beşinci nesli, tamamen yenilenen özellikleriyle şimdi binek araç beklentilerine de cevap verecek. MQB platformunda üretilen ilk Caddy olması nedeniyle yeniden tasarlanan model, iç mekan ve yükleme alanlarındaki önemli artış, yeni teknolojileri, konfor ve güvenlik özellikleriyle sınıfının en iddialı modeli olmaya devam ediyor.

TAMAMEN DİJİTAL

Yeni Caddy, bugüne kadarki en dijital araç unvanına sahip oldu. Dijitalleştirilmiş yüksek teknolojiye sahip ön konsol, genişletilmiş iç mekânın etkisiyle konfor seviyesini en yüksek noktaya taşıyor. Gösterge paneli ve kontrol elemanları tamamen yeniden tasarlanan Caddy’de, donanım seviyesine bağlı olarak 6,5 inçten, 8,25 inç ekrana kadar değişen mültimedya sistemleri standart olarak sunuldu.

BİNEK ARAÇ GİBİ

Araçta, teknolojik alanda gerçekleştirilen birçok yeniliğin yanı sıra yeni arka süspansiyon, panoramik cam tavan, ergo Comfort koltukları ve ilk kez sunulan anahtarsız çalıştırma sistemi gibi özellikleriyle binek araç seviyesinde fonksiyonellik ve konfor sunuyor. Yeni Caddy Türkiye’de 2.0 litrelik dizel bir TDI motorla satın alınabilecek. 122PS güç ve 320Nm tork sağlayan motor aynı zamanda, hem ekolojik hem de ekonomik açıdan gözle görülür derecede olumlu çıktılar yaratıyor.

DAHA DA GÜVENLİ

Caddy, yeni sürüş destek sistemleri sayesinde yolculuğu daha güvenli ve konforlu hale getiriyor. Caddy’de sunulan sürüş destek sistemleri arasında; eCall, Şerit Takip Asistanı, Ön Bölge Asistanı, Direksiyon Yardımcı Asistanı, Geri Manevra Asistanı, Park Asistanı, Adaptif Hız Sabitleyici ve Kör Nokta Uyarı sistemi yer alıyor.