Otomotiv
Giriş Tarihi : 31-01-2021 00:10   Güncelleme : 31-01-2021 00:10

Kıbrıs’ta yapıyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli ve milli otomobili Günsel, halkla buluşuyor. Araç, başta KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar olmak üzere, bakanlar, parti temsilcileri, milletvekilleri, bürokratlar ve iş dünyası tarafından test edildi.

Kıbrıs’ta yapıyor

Test sürüşüne katılmak isteyen vatandaşlar Günsel’in Lefkoşa Dereboyu’nda yer alan Showroom’una kayıt yaptıracak. Hafta boyunca 10:00-12:00 aralığında, günde 120 kişi test sürüşü yapacak. Test sürüşleri, Yakın Doğu Üniversitesi yerleşkesinde yer alan Günsel Üretim Tesisleri’nin sürüş alanında yapılacak.

ADADAN DÜNYAYA

Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, “Halkımızla bir araya gelip, arıcın performansını yakından görmelerini arzuluyoruz. Günsel’in performansını merak eden ve bu gururu bizimle paylaşmak isteyen vatandaşlarımızı test sürüşümüze katılmaya davet ediyoruz” dedi. Prof. Dr. Günsel, seri üretim hazırlıkları için çalışmalarına tam güç devam ettiklerini açıkladı. Prof. Dr. Günsel, “Aracımız, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetimizde üretilen bir otomobil olarak dünya yollarında boy gösterecek” ifadesini kullandı.