Otomotiv
Giriş Tarihi : 06-03-2021 18:45   Güncelleme : 06-03-2021 18:45

Bayon tanıtıldı

Hyundai’nin Türkiye’de üretilecek yeni B-SUV modeli Bayon, resmen tanıtıldı. Kompakt gövdeye ve geniş bir iç mekâna sahip Bayon, gelişmiş bağlantı özelliklerine de sahip. Hyundai, yeni B-SUV modeli Bayon ile müşterilerine daha fazla seçenek sunacak.

Bayon tanıtıldı

Tamamen Avrupa pazarı için geliştirilen Bayon, markanın SUV ürün gamını genişletmesinde önemli bir rol oynayacak. Bayon, kompakt bir gövde tipine, geniş bir iç mekana ve uzun bir güvenlik donanım listesine sahip. Ayrıca, gelişmiş bağlantı özellikleriyle de mobilite çözümlerini kusursuz bir şekilde sunan otomobil, segmentindeki beklentileri rahatlıkla karşılıyor.

YENİ BİR MODEL

Hyundai’nin mevcut SUV modellerindeki şehir isimleri stratejisini devam ettiren Bayon, adını Fransa’daki Bask Bölgesi’nin başkenti Bayonne’dan alıyor. Ülkenin güneybatısında, şirin bir tatil destinasyonu olan Bayonne, tamamen Avrupa için üretilen bir modele yine Avrupalı müşterilerin beklentileri karşılayacak bir nitelikle ilham vermiş oluyor. Hyundai Başkan Yardımcısı Andreas-Christoph Hofmann, yeni modelle ilgili olarak “SUV gövde tipi dünya çapında popülaritesini artırmaya devam ederken, Hyundai de bölgede artan talebe hızla yanıt vermek için yepyeni bir model üretti. Bayon, kullanışlı bağlantı ve güvenlik özellikleri, şık bir tasarımı ve Hyundai imzalı 48 volt hafif hibrit teknolojisiyle kendi segmentinde öne çıkıyor” dedi.