Dernekler
Giriş Tarihi : 05-04-2021 21:46   Güncelleme : 05-04-2021 21:46

Çakmak, UND’ye aday

Uluslararası Nakliyeciler Derneği’nin (UND) genel kurul seçim tarihi 2 Haziran 2021 olarak açıklandı. Birlikte Güçlüyüz ekibi ile yola çıkan Fevzi Çakmak, UND Başkanlığı’na aday olduğu açıkladı. Çakmak, başkan vekilliğine ise Ali Çiçekli’nin getirileceğini dile getirdi.

Çakmak, UND’ye aday

Nakliyecilerin çatı örgütü UND’de seçimler bir kez daha hak etlenecek. Mevcut başkan Çetin Nuhoğlu ile Fevzi Çakmak yeni dönem yönetimi için yarışacak. Birlikte Güçlüyüz ekibi, düzenledikleri basın toplantısı ile başkan adaylarının Fevzi Çakmak olduğunu kamuoyuna açıkladı.

HEP SAHADA OLDUK

Toplantının açılış konuşmasını Ali Çiçekli yaptı. Çiçekli, “Genel Kurul’un 2 Haziran 2021 tarihinde yapılacağı açıklandı. Birlikte Güçlüyüz Platformu olarak tüm bölgelerdeki meslektaşlarımız, sektörün ileri gelenleri ve daha önce görev yapan başkanlarımızla istişarelerimizi yoğunlaştırdık. Güncel sektör sorunlarıyla ilgilenip çözümlerine katkı sunduk ve meslektaşlarımızı güncel konularda bilgilendirdik. UND’nin ve sektörün geleceği hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Yapılan istişareler sonucu önümüzdeki Genel Kurul’da meslektaşım ve aynı zamanda yol arkadaşım Fevzi Çakmak’ın başkan adayı olması konusunda kanaat oluştu. Bu kararın sektörümüze hayırlı olmasını dilerim” dedi.

ORTAK AKIL ÇALIŞMASI

Yönetime aday olan Fevzi Çakmak ise konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Uluslararası Nakliyeciler Derneği’nin (UND) 40. Genel Kurulu’nda, yönetim kurulu başkan adaylığım konusunda meslektaşlarım tarafından bir teveccüh gösterildi. Ben de yüksek sorumluluk gerektiren bu görevi üstlenmekten onur duyarak huzurunuzda Başkanlığa adaylığımı açıklıyorum. Şeffaflıkla, ortak akılla ve çözüm odaklı yönetilen, tüm sektörü kucaklayan, sektörün birleştirici gücü olan, kamu ve STK’lar ile kuvvetli ve saygın iletişimi olan, sektör için projeler geliştiren bir UND için adayım. Bu anlayışla dernek tarihinde belki de ilk kez başkan adayı ile birlikte başkan vekili adayını da açıklıyoruz. Kurumsal yapıyı güçlendirip ortak akıl çalışmasına örnek olabilecek bu anlayış çerçevesinde, başkan vekili adayımız meslektaşım Ali Çiçekli’dir.”