Otomotiv
Giriş Tarihi : 13-04-2021 19:46   Güncelleme : 13-04-2021 19:46

Daf parmağının ucunda

Ağır ticari araç üreticilerinden Daf Trucks, çevrimiçi Daf Connect Filo Yönetim Platformuna yeni işlevler ekledi. Eklenen web mağazası, Daf Connect aboneliklerinin sadece tek bir tıklamayla yönetilmesini sağladı.

Daf parmağının ucunda

Daf’ın üretim hattından çıkan kamyonlara Daf Connect çevrimiçi filo yönetim platformu dahil edildi. Daf’ın kullanımı kolay çevrimiçi filo yönetim sistemi; kamyonların, sürücülerin ve lojistik süreçlerinin performansı hakkında istedikleri zaman ve istediği yerde bilgi veriyor. Veriler aracın çalışma süresini artırmaya, işletme maliyetlerini azaltmaya ve optimum kamyon verimliliği elde etmeye yardımcı olacak.

KULLANICI DOSTU

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Daf Connect Pazarlama Müdürü Jorg Wijnands, “Taşıma operatörlerinin DAF Connect abonelikleri yalnızca tek bir tıklamayla yönetmelerine yardımcı olan yeni özelliktir. Sonuç olarak sözleşmeler, kullanıcı dostu özelliklerine ve verimliliğe katkıda bulunan ek çevrimiçi hizmetlerle genişletilebilir. Çevrimiçi pano, hangi uygulamaların satın alınabileceği veya uzatılabileceği konusunu tek bir bakışta gösterir” dedi.