Otomotiv
Giriş Tarihi : 30-09-2021 10:38   Güncelleme : 30-09-2021 10:38

Daf ödüllendirildi

Ağır ticari araç üreticilerinden Daf, Birleşik Krallık'taki prestijli Motor Transport Awards'ta bir kez daha ödül kazandıktan sonra art arda üç Fleet Truck of the Year unvanına layık görüldü. Daf, bu ödülü XF kamyonu ile kazandı.

Daf ödüllendirildi

Birleşik Krallık'ta 6 tondan daha ağır GVW'li kamyon üretiminde pazar lideri olan Daf Trucks’ın başarılarının ardı kesilmiyor. XF’in 6 yıl içinde 4 defa ödül kazanmasıyla 1986 yılından bu yana devam eden MT Awards'da DAF ve Leyland markaları için dönüm noktası niteliğindeki 20’inci ödül de alınmış oldu.

GÜVENİLİR MARKA

Konuya ilişkin açıklama yapan Daf Trucks UK Genel Müdürü Laurence Drake, “Kamyon operatörleri için Daf; güvenilirlik, ekonomi ve konforla eş anlamlıdır. En son zaferimiz, bunu destekleyen daha fazla kanıt sunmaktadır. Zorlu rekabete karşı kazanmaya devam etmemiz kamyonun kalitesi ve genel performansının bir göstergesidir. Olağanüstü bayi ve satış sonrası hizmetimiz ile birlikte XF, son derece çekici bir iş teklifidir ve yeni nesil Daf'ımız bu trendi sürdürmeye devam edecektir. Birleşik Krallık’ın önde gelen filo operatörlerinin çoğunun tercihi Daf’tır. Bunun nedenleri arasında da güvenilirlik, üstün yakıt ekonomisi ve sürücü yönünden çekicilik gibi önemli özelliklere sahip olma gelmektedir” dedi.