Otomotiv
Giriş Tarihi : 13-11-2021 23:42   Güncelleme : 13-11-2021 23:42

Türkiye turuna çıktı

Ağır ticari araç üreticilerinden Renault Trucks, Türkiye tanıtımını gerçekleştirdiği yeni T, T High, C ve K araçlarını ülke çapında ticari araç filoları ile buluşturuyor. Yeni araç modelleri, dış tasarımı ile daha iddialı iken daha fazla konfor ve verimlilik vaadetti.

Türkiye turuna çıktı

Müşterisinin beğenisine sunulan Renault Trucks araçları, dış tasarımlarındaki değişimler ve kabin içi konforun arttırılmasının yanı sıra yakıt tasarrufu, dayanıklılık, maksimum çalışma süresi ve satış sonrası hizmetlerdeki yenilikler gibi önemli toplam çözüm geliştirmelerini bir arada sunuyor.

KÖKLÜ DEĞİŞİM

Renault Trucks Türkiye Direktörü Ömer Bursalıoğlu, konuyla ilişkin yaptığı açıklamasında “TCK serimiz ile sadece yeni araç modelleri sunmuyor, gelişmiş toplam taşımacılık çözümleri sayesinde müşterilerimizin karlılıklarını arttırıyoruz. Taşımacılık profesyonelleri ile sürücülerin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını daha iyi karşılayan araçlarımız, toplam sahip olma maliyetlerinde arttırılan avantajlar sunuyor” ifadesini kullandı. Bursalıoğlu, “Filo yöneticileri için her yönden daha gelişmiş araçlar ile  yüksek tasarruf ve güvenli iş yönetimi sunuyoruz. Öte yandan yeni Renault Trucks araçlar için bayi ve satış sonrası hizmetlerde köklü değişimler olacak” dedi.

HER ZANAN BİRLİKTE

Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Özgür Fırat ise konuya ilişkin yaptığı açıklamasında aynen şu ifadelere yer verdi: “2022 yılından itibaren sunmaya başlayacağımız uzaktan bağlı hizmetler ile araçlarımızın hizmet süresini arttıran müşteri çözümlerimizi geliştiriyoruz. Optifleet Filo Yönetim Sistemi, bağlantılı bakım planı, uzaktan bağlantılı servisler ve Excellence Predict gibi çözümler ile müşterilerin toplam sahip olma maliyetlerini minimize eden hizmetlerimizi sunmaya başlayacağız. Yetkili bayilerimiz ile 12 ilde gerçekleştirdiğimiz araç lasnmanlarımız sırasında yeni araçlarımız ve satış sonrası hizmet gelişimlerindeki detayları birlikte aktaracağız.”