Otomotiv
Giriş Tarihi : 02-12-2021 22:10   Güncelleme : 02-12-2021 22:10

Saygı, aileye katıldı!

Türkiye’de satış ve satış sonrası ağını kesintisiz geliştirmeye devam eden Renault Trucks, bayii ağına yeni bir halka daha ekledi. Saygı Otomotiv, yetkili bayii sıfatıyla Kayseri’de hizmet verecek.

Saygı, aileye katıldı!

Saygı Otomotiv, Kayseri ve bölgesinde Renault Trucks araçlarının satış ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu oldu. Saygı Otomotiv ve Renault Trucks Türkiye’nin ev sahipliğinde çok sayıda taşımacılık profesyonelinin katıldığı açılış töreninde eş zamanlı olarak Renault Trucks’ın yeni T, T High, C ve K araçlarının lokal lansmanı da yapıldı.

İKİSİ BİR ARADA!

Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine, “Sunduğumuz gelişmiş toplam taşımacılık çözümlerinde satış sonrası hizmetlerimizin ve yetkili bayilerimizin büyük payı var. Kayseri’de bizim için çok önemli iki adımı birlikte attık. Hem yeni yetkili bayimiz Saygı Otomotiv’in açılışını hem de yeni araçlarımızın tanıtımını gerçekleştirdik. 12 il de planladığımız genel Türkiye lansmanı dahilinde yeni yetkili bayimiz Saygı Otomotiv ile Kayseri’de yeni T, T High, C ve K serilerimiz ticari araç kullanıcıları tarafından incelendi. Kayseri’de Saygı Otomotiv’in deneyimi ve yeni araç gamımız ile bölgede Renault Trucks varlığını arttırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

BAŞARILI OLACAK!

Saygı Otomotiv sahibi Hasan Saygı ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Ticari araçlar sektöründe 40 yılı aşkın bir deneyime sahibiz. 5000 m2 açık, 1200 m2 kapalı alana sahip yeni plazamızda Renault Trucks satış ve satış sonrası hizmetler sunacağız. Bölgemiz için ön gördüğümüz pazar payının ve hizmet kapasitesinin üzerine en kısa sürede ulaşarak, iş ortağımız ile daha büyük hedeflere yürüyeceğimiz inancındayız. Yeni Renault Trucks araçların bölgemizde büyük talep göreceğine de inancımız tamdır.”