Dernekler
Giriş Tarihi : 05-01-2022 21:50   Güncelleme : 05-01-2022 21:50

Ergun Bilen Anadolu’yu sallıyor

Türkiye’nin lojistik şirket temsilcileri, sektörün çatı örgütü Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) etrafında güçlenerek büyümeye devam ediyor. UND Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Ergun Bilen, “Başkanımız Çetin Nuhoğlu ile birlikte sektörümüzün geleceğine emin adımlarla koşuyoruz” dedi.

Ergun Bilen Anadolu’yu sallıyor

Uluslararası nakliye sektöründe yaşanan sorunların çözümü için firma temsilcileri, ortak adımlar atmaya başladı. UND Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Ergun Bilen’in ev sahipliğinde işbirliği ve güç birliği adı altında bir toplantı yapıldı. Toplantıya Kayseri, Konya ve Gaziantep’ten 50 şirketin temsilcisi katılım sağladı.

BİRİZ VE BİRLİKTEYİZ

Katılımcılara hitaben bir konuşma yapan UND Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Ergun Bilen, “Hepinizin de bildiği gibi yurtiçi ve yurtdışında karşılaştığımız birçok problem var. Bu problemlerin çözümü için Başkanımız Çetin Nuhoğlu’nun önderliğinde ekip olarak sahadayız. Türk nakliyecileri olarak biriz, birlikteyiz ve yaşadığımız sorunları da yine hep birlikte çözeceğiz. Unutmayalım sorun varsa, çözüm yolu da var. Her türlü problemin üstesinden gelmek ancak birlik ve beraberlikle olur. Sorunların çözümü noktasında bu tür toplantılarımıza büyük önem veriyorum. Sizlerin talep ve önerilerini tek tek kayıt altına alıp, rapor halinde yönetim kulu toplantımızda görüşeceğiz ve dosya halinde bakanlığımıza sunarak sorunların çözümü için mücadelemizi vereceğiz” dedi. Yapılan toplantıda UND icra kurulu ekibi de hazır bulundu.