Otomotiv
Giriş Tarihi : 02-02-2022 11:20   Güncelleme : 02-02-2022 11:20

Hadi çal, çalabilirsen!

Araç depolarından yakıtların çalınması, şoförlerin korkulu rüyası haline geldi. Teknoloji şirketleri ise geliştirdikleri güvenlik aparatları ile destek oluyor. En son olarak Eren Teknik’in geliştirdiği ürün, şoförlere rahat bir nefes aldırdı. Eren Teknik Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanifi Bulut, “Fuel Guard markamız ile yakıt hırsızlığına son veriyoruz” dedi.

Hadi çal, çalabilirsen!

Fuel Guard’i geliştiren Eren Teknik, rakiplerinden bir adım öne geçti. Araçlarına Fuel Guard’i taktıran kullanıcılar, yakıtlarının çalınmasını da engelledi. Eren Teknik, pazara sunduğu Fuel Guard uygulamasına 20 yıl garanti verdiğini açıkladı.

GÜVENE DAYALI!

“Firmalarımızın filoları, geliştirdiğimiz Fuel Guard ürünümüz ile güven altında” diyen Eren Teknik Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanifi Bulut, araç kullanıcılarının da gönül rahatlığı ile uyuduğunun altını çizdi. Bulut, “Ürünümüze 20 yıl garanti veriyoruz. Eren Teknik, kazan-kazan felsefesi ile ön plana çıkıyor. Referanslarımıza bakıldığında çok yüksek bir katma değer oluşturduğumuz ve çalıştığımız firmalara ciddi bir maliyet avantajı sağladığımız rahatlıkla gözlenebilir. Lojistikten gıdaya, iş makinalarından kamunun çeşitli kurumlarına kadar birçok firma ile çalışıyoruz. Müşterilerimizin güvenine layık olabilmek için Ar-Ge odaklı yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.